Liga włoska - 11. kolejka Serie C: AC Feralpi Salo - Piacenza Calcio 0-0

W meczu 11. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 23 października, zespół AC Feralpi zremisował z Piacenza Calcio 0-0. Mecz na Stadio Lino Turina w Salò obejrzało 912 widzów.

11. kolejka Włochy - Serie C
2019-10-23 20:45 | Stadion: Stadio Lino Turina | Widzów: 912 | Arbiter: M. Vigile
AC Feralpi Salo
Piacenza Calcio
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Piacenza Calcio wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 57. minucie Federico Carraro został zastąpiony przez Simone Pescego. Po chwili trener Piacenza Calcio postanowił bronić wyniku. W 64. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Manuela Giandonatę wszedł Davide Zappella, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie gości utrzymać remis.

W tej samej minucie w zespole Piacenza Calcio doszło do zmiany. Luca Cattaneo wszedł za Daniele Cacię. Na murawie, jak to często zdarzało się AC Feralpi w tym sezonie, pojawił się Davide Mordini, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 68. minucie Sergia Contessę.

Mattia Del Favero
68′ Sergio Contessa
Thomas Bolis
68′ Daniele Altobelli
Simone Della Latta
57′ Federico Carraro
Manuel Giandonato64′
Luca Magnino
Matteo Marotta
71′ Pasquale Maiorino
Filippo Ansaldi
68′ Davide Mordini
Riccardo Bertozzi
Christian Travaglini
Lorenzo Borri
Marco Zambelli
Cosimo Nannini
68′ Luca Guidetti
Davide Zappella64′
Denis Hergheligiu
Luca Cattaneo64′
Mattia Mauri
Hamza El Kaouakibi
57′ Simone Pesce
Gianluca Nicco79′
Marco Bertoli
Marco Scotti
71′ 71′ Tommaso Ceccarelli
Riccardo Forte
71′ Francesco Stanco

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Jedenastka AC Feralpi w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą sobotę jedenastka Piacenza Calcio będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie Calcio Padova Spa. Natomiast w niedzielę ASD Arzignano Valchiampo będzie przeciwnikiem drużyny AC Feralpi w meczu, który odbędzie się w Vicenzy.