Liga włoska - 10. kolejka Serie C: USD Cavese 1919 - Casertana FC 0-0

20 października na Stadio Comunale Romeo Menti w Castellammare di Stabii odbył się pojedynek 10. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami USD Cavese i Casertana FC. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 1 740 widzów.

10. kolejka Włochy - Serie C
2019-10-20 17:30 | Stadion: Stadio Comunale Romeo Menti | Widzów: 1740 | Arbiter: V. Maranesi
USD Cavese 1919
Casertana FC
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Casertana FC wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Kibice Casertana FC nie mogli już doczekać się wprowadzenia Lorenza Cavalliniego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Luigi Castaldo. W 63. minucie Nunzio Di Roberto zastąpił Andreę Russotta.

Między 66. a 86. minutą, boisko opuścili zawodnicy USD Cavese : Miguel Ángel, Danilo Bulevardi, Salvatore Sandomenico, Domenico Germinale, na ich miejsce weszli: Marco Castagna, Francesco Favasuli, Claudio De Rosa, Massimo Goh. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mattii Matesego, Emanuele Adama zajęli: Gioele Origlia, Daniele Paparusso.

Jacopo Silva
80′ Danilo Bulevardi
Emanuele Adamo86′
63′ Nunzio Di Roberto
Mohamed Laaribi
Antonio Matera
Leonardo Longo
Christian Nunziante
Salvatore Santoro
69′ Miguel Ángel Sainz Maza López
Luigi Castaldo48′
80′ Domenico Germinale
Mattia Matese66′
80′ Salvatore Sandomenico
Petar Zivkov
69′ Marco Castagna
Carlo Clemente
80′ Claudio De Rosa
Giacomo Lezzi
80′ Francesco Favasuli
Gioele Origlia66′
Gianmaria Guadagno
Mak Varešanović
63′ Andrea Russotto
Lorenzo Cavallini48′
Badr Eddin El Ouazni

80′ Massimo Goh N'cede

Piłkarze USD Cavese dostali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka USD Cavese w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół Casertana FC w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.

Już w najbliższą środę drużyna USD Cavese zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie SSD Potenza Calcio. Tego samego dnia Monopoli Calcio 1966 zagra z jedenastką Casertana FC na jej terenie.