Liga włoska - 10. kolejka Serie C: US Pergolettese 1932 - Robur Siena Srl 0-1 (0-0)

W pojedynku 10. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 20 października, zespół Pergolettese 1932 przegrał z Robur Siena 0-1 (0-0). Mecz na Stadio Giuseppe Voltini w Cremie obejrzało 824 widzów.

10. kolejka Włochy - Serie C
2019-10-20 15:00 | Stadion: Stadio Giuseppe Voltini | Widzów: 824 | Arbiter: F. Luciani
US Pergolettese 1932
Robur Siena Srl
0
1
R. Ortolini 88'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę jedenastka Pergolettese 1932 wyszła w zmienionym składzie, za Simone Ferrariego wszedł Giovanni Sbrissa. W 57. minucie Nicola Ciccone został zastąpiony przez Mattię Morella.

W 61. minucie boisko opuścili zawodnicy gości : Tommaso Arrigoni, Alessandro Polidori, a na ich miejsce weszli Matteo Serrotti, Marco Guidone. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie Pergolettese 1932 doszło do zmiany. Luca Villa wszedł za Gabriele Fantiego. W 69. minucie w zespole Robur Siena doszło do zmiany. Erik Panizzi wszedł za Fabrizia Buschiazza.

Trener Robur Siena wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Gianlucę D'Aurię. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Gladestony. To była dobra decyzja, ponieważ jego jedenastce udało się strzelić zwycięską bramkę. Na kwadrans przed zakończeniem starcia w zespole Robur Siena doszło do zmiany. Raffaele Ortolini wszedł za Alessandra Cesariniego. Chwilę później trener Pergolettese 1932 postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 77. minucie na plac gry wszedł Stefano Franchi, a murawę opuścił Giancarlo Malcore.

W tej samej minucie w jedenastce Pergolettese 1932 doszło do zmiany. Michel Panatti wszedł za Cristiana Agnellego.

Jedyną bramkę meczu dla Robur Siena zdobył Raffaele Ortolini w 88. minucie.

Fabrizio Buschiazzo Morel69′
65′ Gabriele Fanti
Dario D'Ambrosio
Alessio Girgi
Lorenzo Migliorelli
Matteo Lucenti
Fabio Gerli
77′ Cristian Agnelli
Shady Oukhadda
46′ Simone Ferrari
Gladestony Estevão Paulino da Silva 75′
Leonardo Muchetti
Matteo Serrotti61′
57′ Nicola Ciccone
Alessandro Cesarini75′
77′ Giancarlo Malcore
Marco Guidone61′
Simone Ghidotti
Lorenzo Ferrari
Matteo Brero
Erik Panizzi69′
65′ Luca Villa
Mirko Romagnoli
Luca Belingheri
Carmine Setola
Alessio Manzoni
Atila Varga
77′ Michel Panatti
Nicola Andreoli
46′ Giovanni Stefano Sbrissa
Giuseppe Argento
Alessio Canessa
Tommaso Arrigoni61′
77′ Stefano Franchi
Alessandro Discepolo
57′ Mattia Morello
Gianluca D'Auria75′

Raffaele Ortolini75′  88′

Alessandro Polidori61′

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Pergolettese 1932, natomiast zawodnikom gości przyznał dwie.

Obie drużyny wymieniły po pięciu graczy w drugiej połowie.

Już w najbliższą środę zespół Pergolettese 1932 rozegra kolejny mecz w Gorgonzoli. Jego przeciwnikiem będzie AS Giana Erminio. Tego samego dnia US Pianese ASD zagra z zespołem Robur Siena na jego terenie.