Liga włoska - 10. kolejka Serie C: Bisceglie Calcio - Ternana Calcio 0-1 (0-1)

W meczu 10. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 20 października, zespół Bisceglie Calcio przegrał z Ternana Calcio 0-1 (0-1). Mecz na Stadio Gustavo Ventura obejrzało 1 161 widzów.

10. kolejka Włochy - Serie C
2019-10-20 15:00 | Stadion: Stadio Gustavo Ventura | Widzów: 1161 | Arbiter: D. Perenzoni
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
Unicusano Ternana Calcio
0
1
A. Celli 25'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Jedyną bramkę meczu dla Ternana Calcio zdobył Alessandro Celli w 25. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Ternana Calcio.

W 54. minucie w jedenastce Bisceglie Calcio doszło do zmiany. Carlo Manicone wszedł za Claudia ferrantego. Niedługo później trener Ternana Calcio postanowił wzmocnić linię napadu i w 66. minucie zastąpił zmęczonego Anthony'ego Partipilo. Na boisko wszedł Jonathan Ferrante, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

W tej samej minucie Valerio Zigrossi zastąpił Nicola Turiego. W tej samej minucie w drużynie Bisceglie Calcio doszło do zmiany. Alessandro Camporeale wszedł za Salvatore Longa. Trener Bisceglie Calcio postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Urbana Žiberta i na pole gry wprowadził napastnika Osariemena Ebaguę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

Carlo Mammarella78′
66′ Valerio Zigrossi
Michele Russo
Mady Abonckelet Duc
Emanuele Suagher
Valerio Cardamone
Fabrizio Paghera
54′ Claudio ferrante
Antonio Palumbo83′
83′ Reno Wilmots
Luca Parodi
66′ Urban Žibert
Aniello Salzano
Alessandro Gatto
Guido Marilungo78′
66′ Salvatore Longo
Gian Marco Nesta
66′ Nicola Turi
Filippo Damian83′
66′ Alessandro Camporeale
Federico Furlan
Albert Rafetraniaina
Jonathan Alexis Ferrante66′
Ciro Spedaliere
Gioacchino Niosi
83′ Saverio Dellino
Gabriele Onesti
66′ Osariemen Giulio Ebagua
Giuseppe Torromino78′
54′ Carlo Manicone
Daniele Vantaggiato
Álvaro Montero Fernández

Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast drużyna Ternana Calcio w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.

Już w najbliższą środę zespół Ternana Calcio będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie US Avellino 1912. Tego samego dnia Calcio Catania będzie gościć drużynę Bisceglie Calcio.