Liga włoska - 10. kolejka Serie C: ASDC Gozzano - Olbia Calcio 0-0

W meczu 10. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 20 października, drużyna Gozzano zremisowała z Olbią Calcio 0-0. Mecz na Stadio Alfredo D'Albertas obejrzało 420 widzów.

10. kolejka Włochy - Serie C
2019-10-20 15:00 | Stadion: Stadio Alfredo D'Albertas | Widzów: 420 | Arbiter: M. Arace
ASDC Gozzano
Olbia Calcio
0
0

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 58. minucie za Diego Rollego wszedł Adin Budkva. W 71. minucie Nicolò Palazzolo został zmieniony przez Riccarda Seconda, co miało wzmocnić zespół Gozzano . Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Riccarda Doratiotta na Nicholasa Penningtona.

Trener Olbii Calcio postanowił zagrać agresywniej. W 80. minucie zmienił obrońcę Nunzia Lellę i na pole gry wprowadził napastnika Francesca Verdego. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

Roberto Biancu
71′ Nicolò Palazzolo
Mattia Muroni
58′ Diego Martín Rolle
Antonio Demarcus
71′ Riccardo Secondo
Alessio Miceli
Riccardo Vono
Nicholas Pennington73′
Giovanni Bruzzaniti
Giacomo Parigi
58′ Adin Budkva
Francesco Verde80′
Giulio Fasolo

Marco Spina

Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Drużyna Olbii Calcio w drugiej połowie także wymieniła dwóch graczy.

Już w najbliższą środę zespół Olbii Calcio zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego rywalem będzie UC AlbinoLeffe. Tego samego dnia SS Monza 1912 będzie gościć zespół Gozzano.