Frosinone Calcio - Reggio Audace FC 0-0. Liga włoska - 31. kolejka Serie B

W meczu 31. kolejki włoskiej Serie B, który rozegrany został 2 kwietnia, drużyna Frosinone Calcio zremisowała z Reggio Audace FC 0-0. Spotkanie odbyło się na Stadio Benito Stirpe. Na boisku mogliśmy zobaczyć Piotra Parzyszka występującego we Frosinone Calcio.

31. kolejka Włochy - Serie B
2021-04-02 17:00 | Stadion: Stadio Benito Stirpe | Arbiter: Riccardo Ros
Frosinone Calcio
Reggio Audace FC
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Frosinone Calcio.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Francescowi Zampanowi z Frosinone Calcio. Była to 12. minuta pojedynku.

W 65. minucie za Karima Laribiego wszedł Lorenzo Del Pinto. W tej samej minucie w zespole Reggio Audace FC doszło do zmiany. Fausto Rossi wszedł za Ivana Varone'a.

W tej samej minucie trener Reggio Audace FC postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Augustus Kargbo, a murawę opuścił Simone Mazzocchi. W 67. minucie w jedenastce Frosinone Calcio doszło do zmiany. Alessandro Salvi wszedł za Francesca Zampana. Kibice Frosinone Calcio nie mogli już doczekać się wprowadzenia Andryję Novakovicha. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy i ma na koncie siedem strzelonych goli. Murawę musiał opuścić Alessio Tribuzzi.

Między 67. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy Frosinone Calcio: Mattia Vitale, Camillo Ciano, na ich miejsce weszli: Grigoris Kastanos, Enrico Brignola. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Gabriela Lunetty, Matteo Ardemagniego zajęli: Niko Kirwan, Luca Zamparo. Między 72. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Reggio Audace FC i jedną drużynie przeciwnej.

Giacomo Venturi
12′ 67′ Francesco Filippo Zampano
Lorenzo Libutti
90′ Marcos Curado
Ivan Varone65′
67′ Mattia Vitale
Gabriel Antonio Lunetta80′
Raffaele Maiello
Karim Laribi65′
79′ Camillo Ciano
Igor Radrezza
Pietro Iemmello
Matteo Carlo Ardemagni85′
67′ Alessio Tribuzzi
Giuseppe Zampano
67′ Alessandro Salvi
Salvatore Pezzella
67′ Grigoris Kastanos
Fausto Rossi65′
79′ Enrico Brignola
Nicolò Cambiaghi
67′ Andrija Novakovich
Augustus Kargbo65′ 75′
Piotr Parzyszek
Luca Zamparo85′

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Jedenastka Frosinone Calcio w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił pięciu graczy.