Frosinone Calcio - Delfino Pescara 1936 0-0. Liga włoska - 24. kolejka Serie B

W starciu 24. kolejki włoskiej Serie B, które rozegrane zostało 19 lutego, jedenastka Frosinone Calcio zremisowała z Delfino Pescara 0-0. Mecz odbył się na Stadio Benito Stirpe. Na boisku mogliśmy zobaczyć Piotra Parzyszka występującego we Frosinone Calcio.

24. kolejka Włochy - Serie B
2021-02-19 21:00 | Stadion: Stadio Benito Stirpe | Arbiter: Francesco Meraviglia
Frosinone Calcio
Delfino Pescara 1936
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 11 razy. Zespół Frosinone Calcio wygrał aż pięć razy, zremisował tyle samo, a przegrał tylko raz.

Od początku meczu obie drużyny postawiły na obronę, co spowodowało senną atmosferę na boisku na początku meczu. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Delfino Pescara: Salvatore Bocchettiemu w 20. i Daniele Dessenie w 37. minucie.

W 64. minucie za Andryję Novakovicha wszedł Piotr Parzyszek. W tej samej minucie trener Frosinone Calcio postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 64. minucie zastąpił zmęczonego Marcusa Rohdéna. Na boisko wszedł Daniel Boloca, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Mirkowi Drudiemu z Delfino Pescara. W tej samej minucie w zespole Delfino Pescara doszło do zmiany. Christian Capone wszedł za Cristiana Galana. Między 68. a 89. minutą, boisko opuścili zawodnicy Frosinone Calcio: Nicolo Brighenti, Francesco Zampano, Grigoris Kastanos, na ich miejsce weszli: Lorenzo Ariaudo, Luigi Vitale, Mirko Gori. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mirka Drudiego, Andrei Tabanellego, Jensa Odgaarda zajęli: Rodrigo Guth, Pepín, Fabio Maistro.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Frosinone Calcio: Pietrowi Iemmellowi w 78. i Przemysławowi Szymińskiemu w 90. minucie.

Vincenzo Fiorillo
81′ Nicolo Brighenti
Mirko Drudi67′ 68′
Marco Capuano
Gennaro Scognamiglio
90′ Przemysław Szymiński
Salvatore Bocchetti20′
64′ Marcus Rohdén
Raoul Bellanova
Alessandro Salvi
Daniele Dessena37′
82′ Grigoris Kastanos
Edoardo Masciangelo
81′ Francesco Zampano
Andrea Tabanelli74′
Raffaele Maiello
Massimiliano Busellato
64′ Andrija Novakovich
Cristian Galano67′
78′ Pietro Iemmello
Jens Odgaard89′
Alessandro Iacobucci
Fabrizio Alastra
Thomas Vettorel
Nicolo Radaelli
81′ Lorenzo Ariaudo
Rodrigo Guth68′
Marcos Curado
Mardochée Nzita Theto
81′ Luigi Vitale
Abdallah Basit
64′ Daniel Boloca
Leandro Fernandes Da Cunha
Marco Carraro
José Ndong Machín Dicombo74′
82′ Mirko Gori
Fabio Maistro89′
Mattia Vitale
Stephane Richi Omeonga
64′ Piotr Parzyszek
Mirko Valdifiori

Dejan Vokicz

Christian Capone67′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Frosinone Calcio dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół Delfino Pescara w drugiej połowie wymienił czterech graczy.