Cosenza Calcio - Frosinone Calcio 1-2 w 27. kolejce Serie B. Gol Przemysława Szymińskiego

Przemysław Szymiński znajduje się ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji, co potwierdził golem. Polski defensor zdobył kluczowe trafienie, dzięki któremu Frosinone pokonało Cosenzę 2-1.

Przemysław Szymiński jest w tym sezonie jednym z najlepszych piłkarzy Frosinone. Polski obrońca regularnie rozpoczyna grę w pierwszym składzie i zgarnia dobre oceny.

W dzisiejszym starciu Cosenzy z Frosinone udało mu się trafić do siatki w 86. minucie, dzięki czemu goście wygrali 2-1. Luigi Vitale zagrał piłkę w pole karne, a Szymiński głową umieścił ją w siatce.

Pierwszą bramkę w meczu zdobyli gospodarze. Luca Crecco otworzył wynik spotkania w 7. minucie, a ekipa z Lacjum odpowiedziała tuż przed przerwą. Trafienie Szymińskiego zdecydowało o wygranej Frosinone.

Szymiński w tym sezonie zaliczył jeszcze bramkę i asystę.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

PA

27. kolejka Włochy - Serie B
2021-03-06 14:00 | Stadion: Stadio San Vito-Luigi Marulla | Arbiter: Daniel Amabile
Francesco Bardi
37′ Andrea Tiritiello
Nicolò Brighenti
89′ Gianmarco Ingrosso
Marcos Curado
12′ Riccardo Idda
Przemysław Szymiński  86′
89′ Alberto Gerbo
Mirko Gori28′ 59′
29′ Davide Petrucci
Alessandro Salvi33′ 69′
46′ Abou-Malal Ba
Grigoris Kastanos
 7′ 72′ Luca Crecco
Francesco Filippo Zampano
70′ Luca Tremolada
Raffaele Maiello85′
83′ Ettore Gliozzi
Andrija Novakovich  45′ 85′
71′ Mirko Carretta
Luigi Vitale69′
70′ Mohamed Rayane Bahlouli
Marco Carraro85′
Benjamin Lhassine Kone
Marcus Rohdén59′
46′ Daniele Sciaudone
Alessio Tribuzzi
83′ Jerry Uche Mbakogu