Calcio Como - Frosinone Calcio 0-2 (0-2). Liga włoska - 4. kolejka Serie B

W spotkaniu 4. kolejki włoskiej Serie B, które rozegrane zostało 17 września, drużyna Calcio Como przegrała z Frosinone Calcio 0-2 (0-2). Mecz na Stadio Giuseppe Sinigaglia obejrzało 1 645 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Przemysława Szymińskiego występującego we Frosinone Calcio.

4. kolejka Włochy - Serie B
2021-09-17 18:00 | Stadion: Stadio Giuseppe Sinigaglia | Widzów: 1645 | Arbiter: Matteo Marcenaro
M. Rohdén 31'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Frosinone Calcio w 15. minucie spotkania, gdy Luca Garritano strzelił pierwszego gola.

Niedługo później Marcus Rohdén wywołał eksplozję radości wśród kibiców Frosinone Calcio, zdobywając kolejną bramkę w 31. minucie starcia. Asystę zaliczył Luca Garritano.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Matteo Cotalemu z Frosinone Calcio. Była to 43. minuta meczu. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 54. minucie Antonino La Gumina zastąpił Ettore Gliozziego. Między 55. a 89. minutą, boisko opuścili piłkarze Frosinone Calcio: Camillo Ciano, Luigi Canotto, Daniel Boloca, Alessio Zerbin, Luca Garritano, na ich miejsce weszli: Gabriel Charpentier, Alessio Tribuzzi, Matteo Ricci, Emanuele Cicerelli, Mirko Gori. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ismaila H'Maidata, Luki Vignalego, Moutira Chajii, Alberta Cerriego zajęli: Elvis Kabashi, Vittorio Parigini, Zito Luvumbo, Alessandro Gabrielloni.

Między 68. a 81. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły gole.

Federico Ravaglia
63′ Luca Vignali
Luigi Canotto59′
64′ Moutir Chajia
Marcus Christer Rohdén  31′
55′ Ismail H'Maidat
Alessio Zerbin70′
76′ Alberto Cerri
Camillo Ciano59′
54′ Antonino La Gumina
Mirko Gori89′
55′ Elvis Kabashi
Karlo Lulić
63′ Vittorio Parigini
Matteo Ricci70′
76′ 81′ Alessandro Gabrielloni
Alessio Tribuzzi59′ 68′
Massimiliano Gatto
Gabriel André Joseph Charpentier59′
54′ Ettore Gliozzi
Giacomo Manzari
64′ Zito André Sebastião Luvumbo
Andrija Novakovich

Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy trzy.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu zawodników w drugiej połowie.