Reklama

Reklama

Brescia Calcio - Associazione Calcistica Perugia Calcio 3-2 (1-1,1-1). Liga -

14 maja na Stadio Mario Rigamonti odbył się mecz Serie B pomiędzy drużynami Brescii i Perugii. Po dogryce pojedynek zakończył się zwycięstwem Brescii 3-2. Na boisku mogliśmy zobaczyć Filipa Jagiełłę występującego w Brescii.

14 maja  na Stadio Mario Rigamonti odbył się mecz   Serie B pomiędzy drużynami Brescii  i Perugii. Po dogryce pojedynek zakończył się zwycięstwem Brescii 3-2. Na boisku mogliśmy zobaczyć Filipa Jagiełłę występującego w Brescii.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 spotkań zespół Brescii wygrał cztery razy, ale więcej przegrywał, bo sześć razy. Pięć meczów zakończyło się remisem.

W zdobyciu bramki pomógł Andrea Beghetto.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Perugii w 10. minucie spotkania, gdy Christian Kouan zdobył pierwszą bramkę. Od 23. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Brescii oraz dwie drużynie przeciwnej.

Zawodnicy Brescii nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W szóstej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Marko Pajac.

Reklama

W 45. minucie kartkę dostał Marco Olivieri, piłkarz Perugii. W tej samej minucie Christian Dell`Orco zastąpił Gianmarię Zanandreę. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 59. minucie w jedenastce Brescii doszło do zmiany. Filip Jagiełło wszedł za Matteo Tramoniego. W tej samej minucie trener Brescii postanowił bronić wyniku i postawił na defensywę. Za pomocnika Marka Pajaca wszedł Matthieu Huard, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik.

Między 63. a 88. minutą, boisko opuścili piłkarze Perugii: Jacopo Segre, Christian Kouan, Marcello Falzerano, Marco Olivieri, na ich miejsce weszli: Simone Santoro, Christian D'Urso, Gabriele Ferrarini, Ryder Matos. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Massima Bertagnolego, Rodriga Palacia zajęli: Federico Proia, Florian Aye. Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w pierwszej minucie doliczonego czasu gry, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom zespołu Brescii: Stefanowi Moreo i Federicowi Proi. W drugiej połowie nie padły bramki.

W 91. minucie Mehdi Leris został zmieniony przez Toma van De Looiego, co miało wzmocnić jedenastkę Brescii. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Andreę Beghetta na Mirka Carrettę.

Zawodnicy Perugii w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. W 102. minucie Ryder Matos dał prowadzenie swojej drużynie.

W 106. minucie w zespole Brescii doszło do zmiany. Flavio Bianchi wszedł za Stefana Sabellego.

Jedenastka Brescii otrząsnęła się z chwilowego letargu. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki szybko przyniosły efekt. W 107. minucie bramkę wyrównującą zdobył Florian Aye. Przy zdobyciu bramki asystę zaliczył Flavio Bianchi.

W tej samej minucie sędzia przyznał kartkę Francescowi Lisiemu z zespołu Perugii.

Rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Tuż przed końcem dogrywki wynik ustalił Flavio Bianchi. Asystę przy golu zanotował Federico Proia.

W dogrywce obie drużyny zdobyły gole, ale lepsza okazała się Brescia zdobywając dwie bramki.

Piłkarze obu drużyn dostali po cztery żółte kartki.

Obie drużyny wymieniły po sześciu zawodników.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy