35. kolejka Lega Pro 1: US Pontedera 1912 - US Pistoiese 1921 0-0

13 kwietnia na Stadio Ettore Mannucci odbyło się starcie 35. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami US Pontedera i Pistoiese 1921. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 525 widzów.

35. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-13 20:30 | Stadion: Stadio Ettore Mannucci | Widzów: 525 | Arbiter: M. Rossetti
US Pontedera 1912
US Pistoiese 1921
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 10 razy. Zespół US Pontedera wygrał aż trzy razy, zremisował sześć, a przegrał tylko raz.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na murawie, jak to często zdarzało się US Pontedera w tym sezonie, pojawił się Federico Vettori, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 46. minucie Leonarda Fontanesiego. W 61. minucie Davide Petermann został zastąpiony przez Leandra Vitiello.

W tej samej minucie trener Pistoiese 1921 postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Iacopo Fanucchi, a murawę opuścił Riccardo Forte. Między 68. a 81. minutą, boisko opuścili zawodnicy US Pontedera: Christian Tommasini, Alessio Benedetti, Riccardo Calcagni, na ich miejsce weszli: Riccardo Benedetti, Paolo Ropolo, Nicolas La Vigna. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Andrei Cagnana, Tommasa Fantacciego, Alessandra Piu zajęli: Andres Llamas, Antonino Tartaglione, Matteo Momentè.

Jacopo Pagnini
79′ Alessio Benedetti
Andrea Cagnano79′
Lorenzo Borri
Luca Ceccarelli
79′ Riccardo Calcagni
Alberto Dossena
46′ Leonardo Fontanesi
Riccardo Forte61′
68′ Christian Tommasini
Antonino Tartaglione81′
79′ Paolo Ropolo
Leandro Vitiello61′
46′ Federico Vettori
Marco Cellini
Michele Bruzzo
Iacopo Fanucchi61′
Jacopo Giuliani
Matteo Momentè81′
79′ Nicolas La Vigna
Alessio Sallustio
Alessandro Raimo

68′ Riccardo Benedetti

Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie dokonał czterech zmian.

Natomiast drużyna Pistoiese 1921 w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.

Już w najbliższy czwartek jedenastka Pistoiese 1921 będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie FC Pro Vercelli Calcio. Tego samego dnia AC Pisa 1909 będzie gościć zespół US Pontedera.