35. kolejka Lega Pro 1: FC Pro Vercelli Calcio - AS Lucchese Libertas 1905 0-0

W spotkaniu 35. kolejki włoskiej Lega Pro 1, które rozegrane zostało 13 kwietnia, jedenastka FC Vercelli zremisowała z AS Lucchese 0-0. Mecz na Stadio Silvio Piola obejrzało 1 461 widzów.

35. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-13 16:30 | Stadion: Stadio Silvio Piola | Widzów: 1461 | Arbiter: F. Pirrotta
FC Pro Vercelli Calcio
AS Lucchese Libertas 1905
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener FC Vercelli postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 55. minucie na plac gry wszedł Gianmario Comi, a murawę opuścił Simone Rosso. A trener AS Lucchese wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Mariana Bernardiniego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Alessandro Provenzano.

W 58. minucie w zespole AS Lucchese doszło do zmiany. Antonio Di Nardo wszedł za Lorenza Sorrentina. W 72. minucie Massimiliano Gatto został zastąpiony przez Roberta Iezziego.

Matteo Zanini
85′ Umberto Germano
Matteo Gabbia
55′ Simone Rosso
Mattia Lombardo
72′ Alessandro Sangiorgi
Juan Alberto Mauri
72′ Massimiliano Gatto
Alessandro Provenzano58′
Raoul Mal
Mattia Bortolussi
85′ Claudio Morra
Lorenzo Sorrentino58′
Simone Moschin
Stefano Aiolfi
Simone Auriletto
Gianni Palmese
72′ Roberto Iezzi
Riccardo Santovito
Francesco Pezziardi
Mariano Bernardini58′
72′ Alessandro Bellemo
Filippo Fazzi
Michele Foglia
Roberto Strechie
85′ Paolo Grillo
Gianmarco De Feo
Leonardo Maria Merio
Antonio Di Nardo58′
Eros Schiavon
Andrea Isufaj
Victor Gabriel Henrique Volpe

55′ Gianmario Comi

85′ Erik Gerbi

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom AS Lucchese przyznał cztery.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.

Natomiast drużyna AS Lucchese w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

Już w najbliższy czwartek jedenastka AS Lucchese zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie Piacenza Calcio. Tego samego dnia US Pistoiese 1921 będzie przeciwnikiem zespołu FC Vercelli w meczu, który odbędzie się w Pistoi.