34. kolejka Lega Pro 1: USD Virtusvecomp Verona - Imolese Calcio 1919 0-0

7 kwietnia na Stadio Comunale Gavagnin-Nocini odbył się mecz 34. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami USD Verona i Imolese Calcio. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 633 widzów.

34. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-07 20:30 | Stadion: Stadio Comunale Gavagnin-Nocini | Widzów: 633 | Arbiter: G. Repace
USD Virtusvecomp Verona
Imolese Calcio 1919
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Imolese Calcio.

Od pierwszych minut zespół Imolese Calcio zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny USD Verona była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 26. minucie Angelo Nolè zastąpił Francesca Grandolfa.

Trener Imolese Calcio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Nicola Mosti, a murawę opuścił Roberto Ranieri. Trzeba było trochę poczekać, aby trener USD Verona postanowił wzmocnić linię napadu i w 75. minucie zastąpił zmęczonego Paola Grbaca. Na boisko wszedł Luca Manarin, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania w jedenastce USD Verona doszło do zmiany. Giulio Fasolo wszedł za Domenica Dantiego.

Roberto Ranieri46′
88′ Domenico Danti
Michele Valentini
75′ Paolo Grbac
Michael De Marchi46′
26′ Angelo Raffaele Nolè
Nicola Mosti46′
88′ Giulio Fasolo
Giuseppe Giovinco69′
Vincenzo Ferrara
Eric Lanini46′
Massimo Goh N'cede

26′ Francesco Grandolfo

75′ Luca Manarin

Drużyna USD Verona wykorzystała wszystkie zmiany.

Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił czterech graczy.

14 kwietnia jedenastka USD Verona będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie Ravenna FC. Natomiast 15 kwietnia AC Feralpi Salo zagra z jedenastką Imolese Calcio na jej terenie.