34. kolejka Lega Pro 1: Urbs Sportiva Reggina 1914 - ASD Sicula Leonzio 0-1 (0-1)

7 kwietnia na Stadio Oreste Granillo w Reggio Kalabrii odbył się mecz 34. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami Urbs Reggina i Sicula Leonzio. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sicula Leonzio 1-0. Na stadionie zasiadło 7 100 widzów.

34. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-07 14:30 | Stadion: Stadio Oreste Granillo | Widzów: 7100 | Arbiter: C. Panettella
Urbs Sportiva Reggina 1914
ASD Sicula Leonzio
0
1
F. Marano 29'

Jedyną bramkę meczu dla Sicula Leonzio zdobył Francesco Marano w 29. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Sicula Leonzio.

Kibice Urbs Reggina nie mogli już doczekać się wprowadzenia Simone Franchiniego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 17 razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Urban Žibert. W 53. minucie Alain-Pierre Baclet został zastąpiony przez Antonia Martiniellę.

Chwilę później trener Sicula Leonzio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 56. minucie na plac gry wszedł Antonio Gammone, a murawę opuścił Gianluca Esposito. W 71. minucie Roberto Marino został zmieniony przez Tiziana Tulissiego, a za Nicolę Belloma wszedł na boisko Salvatore Sandomenico, co miało wzmocnić drużynę Urbs Reggina. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Francesca Russa na Andreę Pettę. W drugiej połowie nie padły gole.

Manuel Ferrini
78′ Nicola Bellomo
Giuliano Laezza
Andrea De Falco
Tommaso Squillace
Niko Kirwan
Sonny D'Angelo
71′ Roberto Marino
Gianluca Esposito56′
Francesco Salandria
Francesco Marano  29′
Nicola Strambelli
Linas Mėgelaitis
46′ Urban Žibert
Francesco Russo73′
53′ Alain-Pierre Baclet
Andrea D'Amico
46′ Simone Franchini
Francesco Giunta
53′ Antonio Martiniello
Francesco Palermo
78′ Salvatore Sandomenico
Antonio Gammone56′
71′ Tiziano Tulissi
Mattia Rossetti

Vincenzo Vitale

Arbiter pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Urbs Reggina, natomiast zawodnikom gości przyznał trzy.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie dokonała czterech zmian.

Natomiast zespół Sicula Leonzio w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.

14 kwietnia drużyna Urbs Reggina rozegra kolejny mecz w Cavie de' Tirrenim. Jej rywalem będzie USD Cavese 1919. Tego samego dnia SS Juve Stabia zagra z drużyną Sicula Leonzio na jej terenie.