34. kolejka Lega Pro 1: UC AlbinoLeffe - AC Rimini 1-1 (0-1)

7 kwietnia na Stadio Atleti Azzurri d'Italia w Bergamo odbył się pojedynek 34. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami UC AlbionoLeffe i Rimini FC. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Mecz obejrzało 966 widzów.

34. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-07 16:30 | Stadion: Gewiss Stadium | Widzów: 966 | Arbiter: M. Pascarella
UC AlbinoLeffe
AC Rimini
1
1
D. Kouko 79'
G. Piccioni 40'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Drużyna Rimini FC wygrała aż cztery razy, zremisowała pięć, nie przegrywając żadnego spotkania.

Wysiłki podejmowane przez zespół Rimini FC w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Gianmarco Piccioni.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Rimini FC.

Trener UC AlbionoLeffe postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 56. minucie na plac gry wszedł Daniel Kouko, a murawę opuścił Giuseppe Sibilli. Daniel Kouko spełnił oczekiwania trenera strzelając jednego gola. Była to już jego czwarta bramka w tegorocznych rozgrywkach. W 61. minucie za Francesca Gellego wszedł Luca Ruffini.

W tej samej minucie Marco Romizi został zmieniony przez Marca Nichettiego, a za Alessandra Sbaffa wszedł na boisko Andrea Razzitti, co miało wzmocnić drużynę UC AlbionoLeffe. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Gianmarca Piccioniego na Scotta Arlottiego. A kibice Rimini FC nie mogli już doczekać się wprowadzenia Modou Badjiego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Roberto Candido.

Piłkarze UC AlbionoLeffe w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. Bramkę na 1-1 w 79. minucie zdobył Daniel Kouko.

W 83. minucie boisko opuścili piłkarze gości: Andrea Bandini, Abdoul Guiebre, Antonio Palma, a na ich miejsce weszli Valerio Nava, Sedric Kalombo, Isnik Alimi. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Valerio Nava83′
61′ Francesco Gelli
Andrea Venturini
Carmine Giorgione
Isnik Alimi83′
61′ Marco Augusto Romizi
Roberto Candido76′
76′ Alessandro Sbaffo
Andrea Montanari
Sasha Cori
Gianmarco Piccioni  40′ 62′
56′ Giuseppe Sibilli
Alex Buonaventura
61′ Marco Emilio Nichetti
Abdoul Guiebre83′
61′ Luca Ruffini
Antonio Palma83′
Alessandro Galeandro
Scott Arlotti62′
56′  79′ Daniel Kouko
Sasa Cicarevic
76′ Andrea Razzitti

Sędzia nie ukarał zawodników Rimini FC żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy pokazał trzy żółte.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.

Natomiast drużyna Rimini FC w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.

14 kwietnia zespół Rimini FC zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jego rywalem będzie SS Monza 1912. Tego samego dnia SS Sambenedettese Calcio będzie przeciwnikiem jedenastki UC AlbionoLeffe w meczu, który odbędzie się w Sanie Benedetto del Tronto.