34. kolejka Lega Pro 1: Ravenna FC - Pordenone Calcio 0-0

7 kwietnia na Stadio Comunale Bruno Benelli w Rawennie odbył się mecz 34. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami Revenna FC i Pordenone Calcio. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 1 673 widzów.

34. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-07 16:30 | Stadion: Stadio Comunale Bruno Benelli | Widzów: 1673 | Arbiter: M. Marchetti
Ravenna FC
Pordenone Calcio
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Pordenone Calcio wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Pordenone Calcio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 57. minucie na plac gry wszedł Matteo Rover, a murawę opuścił Francesco Bombagi. W tej samej minucie w zespole Pordenone Calcio doszło do zmiany. Simone Magnaghi wszedł za Domenica Germinalego.

Chwilę później trener Revenna FC postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 61. minucie zastąpił zmęczonego Simone Raffiniego. Na boisko wszedł Francesco Galuppini, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 66. minucie za Nicolasa Brescianiego wszedł Riccardo Barzaghi. W 85. minucie czerwoną kartkę obejrzał Emanuele Berrettoni, tym samym drużyna gości musiała końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik.

W samej końcówce starcia w jedenastce Pordenone Calcio doszło do zmiany. Gianvito Misuraca wszedł za Roberta Zammariniego.

Giacomo Bindi
66′ Nicolas Bresciani
Daniel Semenzato
66′ Salvatore Esposito
Francesco Bombagi57′
William Jidayi
Salvatore Burrai
Salvatore Papa
Roberto Zammarini89′
76′ Alfonso Selleri
Emanuele Berrettoni85′ 80′
76′ Manuel Nocciolini
Patrick Ciurria
61′ Simone Raffini
Domenico Germinale57′
Andrea Spurio
Marco Meneghetti
66′ Riccardo Barzaghi
Filippo Florio
Salvatore Scatozza
Gianluca Frabotta
66′ Youssef Maleh
Niccolò Nardini
76′ Carlo Martorelli
Mirko Stefani
Enrico Sabba
Alessandro Vogliacco
Giordano Trovade
Marco Cotali
61′ Francesco Galuppini
Filippo Damian80′
Sveinn Aron Gudjohnsen
Gianvito Misuraca89′
76′ Giorgio Siani
Simone Magnaghi57′

Matteo Rover57′

Piłkarze gości dostali w meczu dwie żółte kartki i jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy jedną żółtą.

Zespół Revenna FC w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników.

Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie dokonała czterech zmian.

14 kwietnia drużyna Pordenone Calcio będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie Teramo Calcio. Tego samego dnia USD Virtusvecomp Verona będzie gościć drużynę Revenna FC.