34. kolejka Lega Pro 1: Monopoli Calcio 1966 - Casertana FC 0-1 (0-0)

7 kwietnia na Stadio Vito Simone Veneziani odbyło się starcie 34. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami SS Monopoli i Casertana FC. Mecz zakończył się zwycięstwem Casertana FC 1-0. Na stadionie zasiadło 1 782 widzów.

34. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-07 18:30 | Stadion: Stadio Vito Simone Veneziani | Widzów: 1782 | Arbiter: F. Longo
Monopoli Calcio 1966
Casertana FC
0
1
L. Castaldo 63'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem spotkań jedenastka Casertana FC wygrała trzy razy i tyle samo razy przegrywała. Jeden mecz zakończył się remisem.

W 30. minucie za Angela D'Angelę wszedł Nicola Mancino. W 45. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Doudou Mangni osłabiając tym samym drużynę SS Monopoli.

Drugą połowę zespół Casertana FC rozpoczął w zmienionym składzie, za Filippa Lorenziniego wszedł Giuseppe Zaccaro. A trener SS Monopoli wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Giuseppe Maimone'a. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 18 razy. Murawę musiał opuścić Aris Rotas.

Jedyną bramkę meczu dla Casertana FC zdobył Luigi Castaldo w 63. minucie. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego piętnaste trafienie w sezonie.

Imanol González Benac
67′ Daniele Donnarumma
Filippo Lorenzini46′
Vittorio Fabris
Antonio Meola
82′ Lorenzo Paolucci
Manuel Pascali
46′ Arensi Rota
Pasquale Rainone
90′ Federico Matías Scoppa
Luca Cigliano
67′ Dimitris Sounas
Angelo D'Angelo30′
Federico Gerardi
Simone De Marco
45′ Doudou Mangni
Luigi Genovese
67′ Riccardo Gatti
Nicola Mancino30′
Antonio Mangione
Gabriel Pio Moccia
Mattia Sanzone
Antonio Floro Flores
67′ Filippo Berardi
Mattia Matese85′
46′ Giuseppe Maimone
Giuseppe Zaccaro46′ 85′
90′ Matteo Montinaro

82′ Christian Mariano

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę i jedną czerwoną piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom Casertana FC pokazał cztery żółte.

Zespół SS Monopoli w drugiej połowie dokonał pięciu zmian.

Natomiast jedenastka gości wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą niedzielę zespół Casertana FC będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego rywalem będzie US Siracusa. Tego samego dnia US Vibonese Calcio będzie przeciwnikiem drużyny SS Monopoli w meczu, który odbędzie się w Vibo Valentii.