34. kolejka Lega Pro 1: Fermana - Unicusano Ternana Calcio 0-0

7 kwietnia na Stadio Bruno Recchioni w Fermo odbył się mecz 34. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami Fermana i Ternana Calcio. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Pojedynek obejrzało 1 337 widzów.

34. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-07 16:30 | Stadion: Stadio Bruno Recchioni | Widzów: 1337 | Arbiter: P. Tremolada
Fermana
Unicusano Ternana Calcio
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Ternana Calcio wygrał dwa razy, a przegrał tylko raz.

W 27. minucie za Daniele Sarziego wszedł Leonardo Maloku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

A kibice Ternana Calcio nie mogli już doczekać się wprowadzenia Lucę Castiglię. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Marino Defendi. Trener Fermana postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 77. minucie na plac gry wszedł Marco Marozzi, a murawę opuścił Gabriele Zerbo.

W tej samej minucie w jedenastce Fermana doszło do zmiany. Alessio Nepi wszedł za Giancarla Malcore'a.

Antony Iannarilli
27′ Daniele Sarzi Puttini
Kingsley Boateng68′
77′ Giancarlo Malcore
Guido Marilungo
77′ Gabriele Zerbo
Federico Mazzarani
27′ Leonardo Maloku
Alfredo Bifulco
Omar Giorgio
Lorenzo Callegari
77′ Marco Marozzi
Marco Frediani74′
77′ Alessio Nepi
Francesco Nicastro68′
Dennis van der Heijden
Rigoberto Manuel Rivas Vindel

Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Zespół Fermana wykorzystał wszystkie zmiany.

Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.

Już w najbliższą niedzielę jedenastka Fermana zawalczy o kolejne punkty w Trieście. Jej rywalem będzie US Triestina Calcio. Tego samego dnia FC Südtirol zagra z jedenastką Ternana Calcio na jej terenie.