Reklama

Reklama

34. kolejka Lega Pro 1: AS Giana Erminio - SS Monza 1912 3-2 (1-1)

7 kwietnia na Stadio Comunale w Gorgonzoli odbył się mecz 34. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami AS Giana Erminio i SS Monza. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem AS Giana Erminio 3-2. Starcie obejrzało 1 548 widzów.

34. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-07 16:30 | Stadion: Stadio Comunale | Widzów: 1548 | Arbiter: N. Marini
AS Giana Erminio
SS Monza 1912
3
2
DO PRZERWY  1-1
D. Rocco 28',58' 
F. Perna 61' 
A. Brighenti 9' 
T. Ceccarelli 72' 

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W dziewiątej minucie bramkę zdobył Andrea Brighenti. To pierwszy gol tego piłkarza w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Zawodnicy AS Giana Erminio odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 28. minucie Daniele Rocco wyrównał wynik meczu.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 48. minucie Cristian Mutton zastąpił Jéffe'a.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami, jednak kibice gospodarzy nie mieli powodów do zadowolenia. Gola na 2-1 strzelił ponownie w 58. minucie Daniele Rocco.

Reklama

W 61. minucie w zespole SS Monza doszło do zmiany. Andrea Palazzi wszedł za Filippa Lorę. Kibice SS Monza nie mogli już doczekać się wprowadzenia Tommasa Ceccarellego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy i ma na koncie trzy zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Marco Fossati. Posunięcie trenera było słuszne. Tommasa Ceccarellego strzelił kontaktowego gola w 72. minucie spotkania. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w zespole SS Monza doszło do zmiany. Cosimo Chiricò wszedł za Reginalda.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy AS Giana Erminio w 61. minucie spotkania, gdy Fabio Perna zdobył z rzutu karnego trzecią bramkę. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego trzynaste trafienie w sezonie.

Chwilę później trener AS Giana Erminio postanowił bronić wyniku. W 64. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Lucę Giudiciego wszedł Maicol Origlio, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi AS Giana Erminio utrzymać prowadzenie. W tej samej minucie w jedenastce AS Giana Erminio doszło do zmiany. Luca Palesi wszedł za Daniele Rocca.

Niedługo później Tommaso Ceccarelli wywołał eksplozję radości wśród kibiców SS Monza, strzelając kolejnego gola w 72. minucie pojedynku. W 77. minucie Franco Lepore został zmieniony przez Enrica Bearzottiego, co miało wzmocnić drużynę SS Monza. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Matthiasa Soleria na Alessandra Sosia oraz Gianlucę Barbę na Gianlucę Piccolego.

W 90. minucie czerwone kartki dostali: Fabio Perna (po drugiej żółtej), Jéffe z AS Giana Erminio i Andrea D'Errico (po drugiej żółtej) z SS Monza. Jedenastce SS Monza zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu AS Giana Erminio.

34. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-07 16:30 | Stadion: Stadio Comunale | Widzów: 1548 | Arbiter: N. Marini
3
2
AS Giana Erminio
SS Monza 1912
Guarna
Anastasio
Lepore
Marconi
Negro
Armellino
D'Errico
Fossati
Lora
Brighenti
Reginaldo
Leoni
Bonalumi
Gianola
Montesano
Solerio
Barba
Pinto
Giudici
Mutton
Perna
Rocco
2
SKŁADY
AS Giana Erminio
SS Monza 1912
Riccardo Leoni
Enrico Guarna
Simone Bonalumi
Armando Anastasio
Giorgio Gianola
Franco Lepore77′
Andrea Montesano
Ivan Marconi
80′ Matthias Solerio
Stefano Negro
80′ Gianluca Barba
Marco Armellino
Daniele Pinto
Andrea D'Errico90′
64′ Luca Giudici
Marco Ezio Fossati61′
48′ Cristian Mutton
Filippo Lora61′
 61′ (k.) 90′ Fabio Perna
Andrea Brighenti  9′
 28′, 58′ 64′ Daniele Rocco
Reginaldo Ferreira da Silva61′
REZERWOWI
Roberto Taliento
Daniele Sommariva
Stefano Lanini
Lorenzo Adorni
64′ Maicol Origlio
Eros De Santis
Simone Perico
Alberto Tentardini
Filippo Pirola
Enrico Bearzotti77′
Mbia Seck
Manuel Di Paola
80′ Alessandro Sosio
Giorgio Galli
Marco Leonardo Capano
Andrea Palazzi61′
Andrea Mandelli
Tommaso Ceccarelli61′  72′
64′ Luca Palesi
Cosimo Chiricò61′
80′ Gianluca Piccoli
Giacomo Tomaselli
48′ 90′ Jefferson Andrade Siqueira
 

Sędzia pokazał dwie żółte kartki oraz dwie czerwone piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom SS Monza przyznał dwie żółte i jedną czerwoną.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.

Natomiast drużyna SS Monza w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.

14 kwietnia zespół SS Monza rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie AC Rimini. Tego samego dnia AC Renate będzie rywalem drużyny AS Giana Erminio w meczu, który odbędzie się w Medzie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama