34. kolejka Lega Pro 1: Alma Juventus Fano 1906 - AC Renate 0-0

W meczu 34. kolejki włoskiej Lega Pro 1, który rozegrany został 7 kwietnia, jedenastka Almy Juventus zremisowała z AC Renate 0-0. Mecz na Stadio Raffaele Mancini w Fano obejrzało 850 widzów.

34. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-07 16:30 | Stadion: Stadio Raffaele Mancini | Widzów: 850 | Arbiter: M. Acanfora
Alma Juventus Fano 1906
AC Renate
0
0

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę zespół Almy Juventus rozpoczął w zmienionym składzie, za Moussę Ndiaye wszedł Alberto Filippini. Trener Almy Juventus wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Fabia Morsellego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy. Murawę musiał opuścić Filippo Scardina.

W 65. minucie za Jonathana Ferrante'a wszedł Simone Mancini. Po chwili trener AC Renate postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 74. minucie na plac gry wszedł Emiliano Pattarello, a murawę opuścił Dario Venitucci. Między 74. a 89. minutą, boisko opuścili zawodnicy AC Renate: Reno Piscopo, Davide Guglielmotti, Lorenzo Simonetti, na ich miejsce weszli: Francesco Finocchio, Lorenzo Saporetti, Alessandro Quaini. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Simone Tasconego, Matteo Liviera zajęli: Alberto Acquadro, Carmine Setola.

Davide Guglielmotti84′
89′ Matteo Liviero
Giusto Priola
Antonio Magli
Diego Vannucci
Christian Nicolás Sosa De Luca
Nicola Pavan
46′ Moussa Ndiaye
Matteo Rossetti
Ransford Selasi
Lorenzo Simonetti84′
74′ Simone Tascone
Dario Venitucci74′
65′ Jonathan Alexis Ferrante
Reno Piscopo78′
65′ Filippo Maria Scardina
Francesco Li Gotti
89′ Carmine Setola
Lorenzo Saporetti84′
Davide Vitturini
Dario Teso
74′ Alberto Acquadro
Giacomo Caccin
Valentino Cernaz
Alessandro Quaini84′
46′ Alberto Filippini
Armand Rada
65′ Simone Mancini
Francesco Finocchio78′
65′ Fabio Morselli
Guido Gomez

Emiliano Pattarello74′

Andrea Vassallo

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Almy Juventus, a zawodnikom gości wręczył dwie.

Jedenastka Almy Juventus w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.

Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.

14 kwietnia zespół Almy Juventus będzie miał szansę na kolejne punkty grając w Pesaro. Jego przeciwnikiem będzie Vis Pesaro. Tego samego dnia AS Giana Erminio zagra z zespołem AC Renate na jego terenie.