Liga węgierska - 25. kolejka NB I: Mezőkövesd - Puskas Ferenc Akademia 0-0

14 marca na Városi Stadion odbyło się spotkanie 25. kolejki węgierskiej NB I pomiędzy drużynami Mezőkövesdu i Puskas Ferenc Akademia. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

25. kolejka Węgry - NB I
2020-03-14 17:00 | Stadion: Városi Stadion | Arbiter: J. Erdos
Mezőkövesd-Zsóry SE
Puskás Ferenc Akadémia FC
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 starć zespół Puskas Ferenc Akademia wygrał pięć razy i tyle samo razy przegrywał. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Puskas Ferenc Akademia zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Mezőkövesdu była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Róbertowi Pillárowi z jedenastki gospodarzy. Była to 33. minuta meczu.

W 40. minucie za Lajosa Hegedüsa wszedł Balázs Tóth. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Puskas Ferenc Akademia: Jozefowi Urblíkowi w 53. i Davidowi Vaněčekowi w 56. minucie. W 67. minucie w drużynie Mezőkövesdu doszło do zmiany. Dániel Nagy wszedł za Dina Beširovicia.

W tej samej minucie trener Mezőkövesdu postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Sándor Vajda, a murawę opuścił Tamás Cseri. Chwilę później trener Puskas Ferenc Akademia postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 72. minucie zastąpił zmęczonego Ádáma Gyurcsó. Na boisko wszedł Bence Sós, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Na 12 minut przed zakończeniem spotkania w zespole Mezőkövesdu doszło do zmiany. Gábor Eperjesi wszedł za Marina Jurinę.

W 80. minucie sędzia pokazał kartkę Gáborowi Eperjesiemu z Mezőkövesdu.

László Deutsch
33′ Róbert Pillár
Kamen Hadzhiev
Dániel Vadnai
Roland Szolnoki
Zsombor Berecz
Artem Favorov
67′ Dino Beširović
Ádám Gyurcsó72′
67′ Tamás Cseri
Jakub Plšek
Aleksandr Karnitskiy
Márton Radics
Mykhailo Meskhi
Jozef Urblík53′
78′ Marin Jurina
Luciano Slagveer
Budu Zivzivadze
David Vaněček56′
Danylo Ryabenko
Balázs Tóth40′
78′ 80′ Gábor Eperjesi
György Komáromi
67′ Dániel Nagy
Thomas Meißner
67′ Sándor Vajda