Kisvarda Master Good - Zalaegerszegi Torna Egylet 2-1 (1-1). Liga - 33. kolejka

W starciu 33. kolejki OTP Bank Liga, które rozegrane zostało 15 maja, drużyna Kisvardy Master Good wygrała z ZTE FC 2-1 (1-1). Mecz odbył się na Varkerti Stadion w Kisvárdzie. Na boisku mogliśmy zobaczyć Rafała Makowskiego występującego w Kisvardzie Master Good.

W  starciu 33. kolejki  OTP Bank Liga, które rozegrane zostało 15 maja, drużyna Kisvardy Master Good wygrała  z ZTE FC  2-1 (1-1). Mecz odbył się na Varkerti Stadion w Kisvárdzie. Na boisku mogliśmy zobaczyć Rafała Makowskiego występującego w Kisvardzie Master Good.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 16 pojedynków jedenastka ZTE FC wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo osiem razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Kisvardy Master Good otworzyli wynik. W 13. minucie na listę strzelców wpisał się Matheus Leoni.

Zawodnicy ZTE FC nie poddali się i także strzelili jednego gola jeszcze w pierwszej połowie. W 37. minucie Matyas Tajti wyrównał wynik meczu z karnego.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

W 59. minucie kartkę obejrzał Herdi Prenga z Kisvardy Master Good. Trener Kisvardy Master Good postanowił zagrać agresywniej. W 65. minucie zmienił pomocnika Dritona Camaja i na pole gry wprowadził napastnika Jasmina Mesanovica. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Nie mylił się, jego zespół zdołał strzelić gola i wygrać spotkanie.

W 67. minucie Josip Spoljaric zastąpił Emira Halilovica. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom ZTE FC: Zoranowi Lesjakowi w 82. i Andrasowi Husztiemu w 84. minucie.

Piłkarze Kisvardy Master Good w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 90. minucie wynik ustalił Yanis Karabelyov.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-1.

Drużyna Kisvardy Master Good zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała osiem celnych strzałów.

Zawodnicy Kisvardy Master Good dostali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Zespół Kisvardy Master Good w drugiej połowie wymienił pięciu graczy. Natomiast drużyna ZTE FC w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.