Kisvarda Master Good - Puskas Ferenc Labdarugo Akademia 1-1 (0-1). Liga - 3. kolejka

W starciu 3. kolejki OTP Bank Liga, które rozegrane zostało 14 sierpnia, zespół Kisvardy Master Good zremisował z Puskasem Akademia FC 1-1 (0-1). Mecz odbył się na Varkerti Stadion w Kisvárdzie.

W  starciu 3. kolejki  OTP Bank Liga, które rozegrane zostało 14 sierpnia, zespół Kisvardy Master Good zremisował  z Puskasem Akademia FC  1-1 (0-1). Mecz odbył się na Varkerti Stadion w Kisvárdzie.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 16 pojedynków drużyna Kisvardy Master Good wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Siedem meczów zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Yoell van Nieff wywołał eksplozję radości wśród kibiców Puskasu Akademia FC , zdobywając bramkę w 13. minucie starcia.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Csabie Spandlerowi z Puskasu Akademia FC. Była to 28. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Puskasu Akademia FC.

W 57. minucie Rafał Makowski został zastąpiony przez Kristophera Vidę. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Puskas Akademia FC: Gyorgyowi Komaromiemu w 73. i Gyorgyowi Komaromiemu w 78. minucie.

Chwilę później trener Puskasu Akademia FC postanowił wzmocnić linię pomocy i w 80. minucie zastąpił zmęczonego Alexandru Balutę. Na boisko wszedł Artem Favorov, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W tej samej minucie w zespole Puskasu Akademia FC doszło do zmiany. Marcel Major wszedł za Tamasa Kissa.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu atmosfera była rozgrzana. Na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku na listę strzelców wpisał się Jasmin Mesanovic.

W 90. minucie w drużynie Puskasu Akademia FC doszło do zmiany. Balazs Bakti wszedł za Mariusa Corbu. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Przewaga zespołu Kisvardy Master Good w posiadaniu piłki była ogromna (65 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Kisvardy Master Good żadną kartką, natomiast zawodnikom Puskasu Akademia FC pokazał trzy żółte.

Jedni i drudzy wymienili po czterech graczy w drugiej połowie.