Ferencvarosi Torna Club - MOL Fehervar Football Club 4-0 (3-0). Liga - 3. kolejka

W starciu 3. kolejki OTP Bank Liga, które rozegrane zostało 14 sierpnia, drużyna Ferencvarosu wysoko wygrała z MOL Fehervar 4-0 (3-0). Pojedynek odbył się na Groupama Arena w Budapeszcie.

W  starciu 3. kolejki  OTP Bank Liga, które rozegrane zostało 14 sierpnia, drużyna Ferencvarosu wysoko wygrała  z MOL Fehervar  4-0 (3-0). Pojedynek odbył się na Groupama Arena w Budapeszcie.

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 33 spotkania jedenastka Ferencvarosu wygrała 17 razy i zanotowała 10 porażek oraz sześć remisów.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Carlos Auzqui wywołał eksplozję radości wśród kibiców Ferencvarosu, zdobywając bramkę w 15. minucie spotkania.

W 25. minucie Rasmus Thelander zastąpił Adnana Kovacevica. Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy w drużynie MOL Fehervar doszło do zmiany. Budu Zivzivadze wszedł za Kenana Kodrę.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Ferencvarosu w 38. minucie spotkania, gdy Xavier Mercier strzelił drugiego gola.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Ferencvarosu w 45. minucie spotkania, gdy Adama Traore zdobył trzecią bramkę. W 45. minucie boisko opuścili piłkarze MOL Fehervar: Peter Pokorny, Funsho Bamgboye, Szilveszter Hangya, a na ich miejsce weszli Marcel Heister, Marcel Heister, Claudiu Bumba.

Między 64. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom Ferencvarosu i dwie drużynie przeciwnej.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu atmosfera była rozgrzana. W 90. minucie wynik na 4-0 podwyższył Franck Boli.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 4-0.

Zawodnicy Ferencvarosu dostali w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Drużyna Ferencvarosu dokonała pięciu zmian. Natomiast zespół MOL Fehervar w pierwszej połowie wymienił czterech graczy.