New York Red Bulls - Charlotte FC 3-1 (1-1). US Open Cup

W meczu US Open Cup, który rozegrany został 26 maja, drużyna New York Red Bulls wygrała z Charlotte FC 3-1 (1-1). Jedną z bramek zdobył Patryk Klimala.

W  meczu  US Open Cup, który rozegrany został 26 maja, drużyna New York Red Bulls wygrała  z Charlotte FC  3-1 (1-1). Jedną z bramek zdobył Patryk Klimala.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy New York Red Bulls w pierwszej minucie spotkania, gdy Patryk Klimala zdobył pierwszą bramkę.

Zawodnicy Charlotte FC szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W siódmej minucie D. Rios wyrównał wynik meczu.

Od 23. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom New York Red Bulls i jedną drużynie przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 59. minucie D. Edelman został zmieniony przez F. Amayę.

Dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę New York Red Bulls przyniosły efekt bramkowy. W 64. minucie na listę strzelców wpisał się D. Nealis.

Od 72 minuty boisko opuścili zawodnicy Charlotte FC: A. Shinyashiki, Kamil Jóźwiak, B. Bender, H. Afful, B. Bronico, na ich miejsce weszli: A. Calderon, O. McKinze, A. Franco, J. Lindsey, D. Jones. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce J. Tolkina, Patryka Klimali zajęli: L. Morgan, T. Barlow. Między 73. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom New York Red Bulls i jedną drużynie przeciwnej.

Jedenastka Charlotte FC ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna New York Red Bulls, zdobywając kolejną bramkę. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił T. Barlow.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 3-1.

Zespół New York Red Bulls zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał sześć celnych strzałów.

Arbiter pokazał cztery żółte kartki piłkarzom New York Red Bulls, natomiast zawodnikom Charlotte FC przyznał dwie.

Jedenastka New York Red Bulls w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Charlotte FC w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników.