Vancouver Whitecaps Football Club - New England Revolution 0-0. Liga -

W spotkaniu MLS, które rozegrane zostało 27 czerwca, drużyna Vancouver Whitecapsu zremisowała z New England Rev. 0-0. Pojedynek odbył się na BC Place Stadium.

W  spotkaniu  MLS, które rozegrane zostało 27 czerwca, drużyna Vancouver Whitecapsu zremisowała  z New England Rev.  0-0. Pojedynek odbył się na BC Place Stadium.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć meczów zespół New England Rev. wygrał trzy razy i tyle samo razy przegrywał. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 20. minucie Deiber Caicedo został zmieniony przez Cristiana Dajomego.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Cristian Dajome z Vancouver Whitecapsu. Była to 24. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener New England Rev. postanowił zagrać agresywniej. W 62. minucie zmienił pomocnika Wilfrida Kaptouma i na pole gry wprowadził napastnika Jozy'ego Altidore'a. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Między 66. a 82. minutą, boisko opuścili zawodnicy Vancouver Whitecapsu: Ryan Raposo, Leonard Owusu, Marcus Godinho, na ich miejsce weszli: Brian White, Russell Teibert, Luis Martins. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Arnora Traustasona, Adolpha DeLaGarzy, Dylana Borrera zajęli: Emmanuel Boateng, Ryan Spaulding, Damian Rivera.

W 70. minucie arbiter przyznał kartkę Tommy'emu McNamarze z zespołu New England Rev..

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Jedni i drudzy wymienili po czterech zawodników.