Philadelphia Union - Club Internacional de Futbol Miami 0-0. Liga -

19 maja na Subaru Park w Chesterze odbył się pojedynek MLS pomiędzy drużynami Philadelphii Union i Interu Miami CF. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

19 maja  na Subaru Park w Chesterze odbył się pojedynek   MLS pomiędzy drużynami Philadelphii Union  i Interu Miami CF. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Philadelphii Union wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 19. minucie kartkę otrzymał Leon Flach z drużyny Philadelphii Union.

Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia przyznał Bryce'owi Duke'owi z Interu Miami CF. Była to 60. minuta meczu. Po godzinie gry w zespole Philadelphii Union doszło do zmiany. Nathan Harriel wszedł za Oliviera Mbaizo.

W 62. minucie Leon Flach został zmieniony przez Paxtena Aaronsona. Trener Interu Miami CF postanowił zagrać agresywniej. W 63. minucie zmienił pomocnika Jeana Motę i na pole gry wprowadził napastnika Ariela Lassitera. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. Między 63. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy Interu Miami CF: Victor Ulloa, Leonardo Campana, Indiana Vassiliev, na ich miejsce weszli: DeAndre Yedlin, Gonzalo Higuain, Emerson Rodriguez. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Sergia Santosa, Jacka Elliotta zajęli: Quinn Sullivan, Jack McGlynn.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Obie drużyny dokonały po cztery zmiany w drugiej połowie.