New York Red Bulls - Orlando City Soccer Club 0-1 (0-1). Liga -

14 sierpnia na Red Bull Arena (USA) w Harrison odbył się mecz MLS pomiędzy drużynami New York Red Bulls i Orlando City. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Orlando City 1-0.

14 sierpnia  na Red Bull Arena (USA) w Harrison odbył się mecz   MLS pomiędzy drużynami New York Red Bulls  i Orlando City. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Orlando City 1-0.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 19 starć jedenastka Orlando City wygrała siedem razy, ale więcej przegrywała, bo dziewięć razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 12. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Johna Tolkina z New York Red Bulls, a w 16. minucie Joao Moutinha z drużyny przeciwnej.

Jedyną bramkę meczu dla Orlando City zdobył Facundo Torres w 17. minucie. Przy strzeleniu gola asystę zaliczył Junior Urso.

Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy kartkę dostał Cristian Casseres, zawodnik New York Red Bulls. W pierwszej minucie doliczonego czasu Alexandre Pato został zmieniony przez Jake'a Mulraneya. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Orlando City.

Od 59 minuty boisko opuścili zawodnicy New York Red Bulls: Frankie Amaya, Kyle Duncan, Patryk Klimala, Dru Yearwood, na ich miejsce weszli: Omir Fernandez, Cameron Harper, Tom Barlow, Daniel Edelman. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Benjego Michela, Facunda Torresa, Mauricia Pereyry zajęli: Tesho Akindele, Wilder Cartagena, Andres Perea. W drugiej połowie nie padły bramki.

Drużyna New York Red Bulls postawiła autobus przed swoją bramką, praktycznie nie atakowała, a akcje jej zawodników pod bramką rywali można policzyć na palcach jednej ręki.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter przyznał dwie żółte kartki piłkarzom New York Red Bulls, a zawodnikom Orlando City pokazał jedną.

Jedni i drudzy wymienili po czterech zawodników.