New England Revolution - Football Club Cincinnati 2-2 (1-1). Liga -

W starciu MLS, które rozegrane zostało 4 lipca, jedenastka New England Rev. zremisowała z FC Cincinnati 2-2 (1-1). Pojedynek odbył się na Gillette Stadium w Foxborough.

W  starciu  MLS, które rozegrane zostało 4 lipca, jedenastka New England Rev. zremisowała  z FC Cincinnati  2-2 (1-1). Pojedynek odbył się na Gillette Stadium w Foxborough.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Drużyna New England Rev. wygrała aż pięć razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Przy strzeleniu gola asystę zaliczył Sebastian Lletget.

W tym czasie piłkarze New England Rev. nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 30. minucie na listę strzelców wpisał się Dylan Borrero.

Na siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy kartkę obejrzał Gustavo Bou z New England Rev..

W 41. minucie do własnej bramki trafił zawodnik New England Rev. Henry Kessler. W 45. minucie kartką został ukarany Alvas Powell, zawodnik FC Cincinnati.

W tej samej minucie Jon Bell zastąpił Henry'ego Kesslera. W tej samej minucie w drużynie New England Rev. doszło do zmiany. Emmanuel Boateng wszedł za Dylana Borrera. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Piłkarze New England Rev. odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Gustavo Bou. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Emmanuel Boateng.

Zespół FC Cincinnati nie zraził się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 73. minucie gola wyrównującego strzelił Brenner. Asystę przy bramce zanotował Luciano Acosta.

Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter pokazał Lucianowi Acoście z jedenastki FC Cincinnati. Była to 77. minuta spotkania. W następstwie utraty bramki trener New England Rev. postanowił zagrać agresywniej. W 78. minucie zmienił pomocnika Maciela i na pole gry wprowadził napastnika Jozy'ego Altidore'a. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Po chwili trener FC Cincinnati postanowił bronić wyniku. W 87. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Brandona Vazqueza wszedł Tyler Blackett, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie FC Cincinnati utrzymać remis.

W tej samej minucie w zespole FC Cincinnati doszło do zmiany. Anthony Markanich wszedł za Brandona Vazqueza. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-2.

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

Zawodnicy New England Rev. otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka New England Rev. wymieniła czterech graczy. Natomiast drużyna FC Cincinnati w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.