Nashville Soccer Club - Portland Timbers 2-2 (1-0). Liga -

W pojedynku MLS, który rozegrany został 4 lipca, drużyna Nashville SC zremisowała z Portlandem Timbers 2-2 (1-0). Mecz odbył się na UNKNOWN-2855. Jednego z goli strzelił Jarosław Niezgoda.

W  pojedynku  MLS, który rozegrany został 4 lipca, drużyna Nashville SC zremisowała  z Portlandem Timbers  2-2 (1-0). Mecz odbył się na UNKNOWN-2855. Jednego z goli strzelił Jarosław Niezgoda.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Portlandu Timbers wygrał jeden raz, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Nashville SC otworzyli wynik. W 18. minucie na listę strzelców wpisał się Sean Davis. Przy zdobyciu bramki asystował Randall Leal.

W 28. minucie kartką został ukarany David Ayala, zawodnik Portlandu Timbers. W 45. minucie Yimmi Chara zastąpił Eryka Williamsona. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Nashville SC.

W 50. minucie sędzia pokazał kartkę Zacowi McGrawowi z Portlandu Timbers.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Nashville SC w 57. minucie spotkania, gdy Hany Mukhtar strzelił drugiego gola. W 64. minucie bramkę kontaktową zdobył z karnego Dairon Asprilla.

Jedenastka Portlandu Timbers wyrównała wynik meczu. Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy wynik ustalił Jarosław Niezgoda.

Chwilę później trener Nashville SC postanowił bronić wyniku. W 74. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Luke'a Haakensona wszedł Jack Maher, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce Nashville SC utrzymać remis. Od 74 minuty boisko opuścili piłkarze Portlandu Timbers: Sebastian Blanco, Jarosław Niezgoda, David Ayala, Dairon Asprilla, na ich miejsce weszli: Marvin Loria, Felipe Mora, George Fochive, Dario Zuparic. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Charlesa Kwabeny, Daksa McCarty'ego, Randalla Leala zajęli: Ake Loba, Brian Anunga, Teal Bunbury. W 77. minucie kartkę otrzymał Walker Zimmerman z drużyny Nashville SC.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-2.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom Nashville SC, a piłkarzom Portlandu Timbers przyznał dwie.

Zespół Nashville SC w drugiej połowie wymienił czterech zawodników. Natomiast drużyna Portlandu Timbers wymieniła pięciu zawodników.