Nashville Soccer Club - Atlanta United Football Club 2-2 (2-1). Liga -

22 maja na UNKNOWN-2855 odbyło się starcie MLS pomiędzy drużynami Nashville SC i Atlanty United. Pojedynek zakończył się remisem 2-2. Na stadionie zasiadło 30 109 widzów.

22 maja  na UNKNOWN-2855 odbyło się starcie   MLS pomiędzy drużynami Nashville SC  i Atlanty United. Pojedynek zakończył się remisem 2-2. Na stadionie zasiadło 30 109 widzów.

Niewiele działo się od początku meczu, dlatego warto odnotować fakt, że już w tej fazie spotkania jeden z zawodników nie mógł kontynuować zawodów. W 23. minucie Eric Miller został zastąpiony przez Jacka Mahera.

W tym czasie to zawodnicy Nashville SC otworzyli wynik. W 24. minucie Charles Kwabena dał prowadzenie swojej drużynie.

Zespół Nashville SC krótko cieszył się prowadzeniem. Trwało to tylko dwie minuty, ponieważ drużyna Atlanty United doprowadziła do remisu. Gola strzelił Thiago Almada. Asystę przy golu zaliczył Marcelino Moreno.

Niedługo po stracie bramki jedenastka Nashville SC znów trafiła do bramki rywala. Po pół godzinie gry na listę strzelców wpisał się Hany Mukhtar. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Charles Kwabena.

W 33. minucie kartkę dostał Franco Ibarra, piłkarz Atlanty United. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 46. minucie Andrew Gutman został zmieniony przez Ronalda Hernandeza, a za Aleksa De Johna wszedł na boisko George Campbell, co miało wzmocnić zespół Atlanty United. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Anibala Godoya na Daksa McCarty'ego. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Nashville SC: Anibalowi Godoyowi w 59. i Charlesowi Kwabenie w 72. minucie.

Trener Atlanty United postanowił zagrać agresywniej. W 74. minucie zmienił pomocnika Franca Ibarrę i na pole gry wprowadził napastnika Doma Dwyera. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Nie mylił się, jego drużyna zdołała zdobyć bramkę, odrobić straty i zremisować. W 80. minucie Charles Kwabena został zmieniony przez Ethana Zubaka, a za Hanego Mukhtara wszedł na boisko Ake Loba, co miało wzmocnić zespół Nashville SC. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Matheusa Rossetta na Emersona Hyndmana. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Nashville SC: Aleksowi Muylowi w 82. i Ethanowi Zubakowi w 83. minucie.

Dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę Atlanty United przyniosły efekt bramkowy. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania wynik ustalił Dom Dwyer. Przy strzeleniu gola asystę zaliczył Brooks Lennon.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry w zespole Atlanty United doszło do zmiany. Amar Sejdic wszedł za Marcelina Morena. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

Zawodnicy Nashville SC obejrzeli w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka Nashville SC dokonała czterech zmian. Natomiast zespół Atlanty United w drugiej połowie dokonał pięciu zmian.