Football Club Dallas - Club Internacional de Futbol Miami 1-1 (1-0). Liga -

5 lipca na Toyota Stadium (USA) we Frisco odbył się pojedynek MLS pomiędzy drużynami FC Dallas i Interu Miami CF. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

5 lipca  na Toyota Stadium (USA) we Frisco odbył się pojedynek   MLS pomiędzy drużynami FC Dallas  i Interu Miami CF. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna FC Dallas wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FC Dallas w 27. minucie spotkania, gdy Alan Velasco strzelił pierwszego gola.

W 40. minucie Ariel Lassiter został zmieniony przez Emersona Rodrigueza. W ostatniej minucie pierwszej połowy w jedenastce FC Dallas doszło do zmiany. Nkosi Tafari wszedł za Jose Martineza. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FC Dallas.

Między 61. a 80. minutą, boisko opuścili piłkarze Interu Miami CF: Indiana Vassiliev, Gonzalo Higuain, Victor Ulloa, na ich miejsce weszli: Bryce Duke, Leonardo Campana, Kieran Gibbs. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Tsikiego Ntsabelenga, Paula Arrioli zajęli: Edwin Cerrillo, Jader Obrian. Trener FC Dallas postanowił bronić wyniku. W 80. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Alana Velasca wszedł Eddie Munjoma, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Niestety, starania trenera spaliły na panewce. Jedenastka FC Dallas nie obroniła wyniku i ostatecznie zremisowała spotkanie.

Jedyną kartkę w meczu otrzymał Leonardo Campana z Interu Miami CF. Była to 85. minuta starcia. W 88. minucie w jedenastce FC Dallas doszło do zmiany. Jesus Ferreira wszedł za Franca Jarę.

Drużyna Interu Miami CF otrząsnęła się z chwilowego letargu. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W samej końcówce spotkania wynik ustalił Leonardo Campana.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Arbiter nie ukarał zawodników FC Dallas żadną kartką, natomiast piłkarzom Interu Miami CF przyznał jedną żółtą.

Zespół FC Dallas wymienił pięciu zawodników. Natomiast drużyna Interu Miami CF dokonała czterech zmian.