Football Club Cincinnati - Atlanta United Football Club 2-2 (2-1). Liga -

14 sierpnia na TQL Stadium odbył się mecz MLS pomiędzy drużynami FC Cincinnati i Atlanty United. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

14 sierpnia  na TQL Stadium odbył się mecz   MLS pomiędzy drużynami FC Cincinnati  i Atlanty United. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 10 razy. Jedenastka Atlanty United wygrała aż pięć razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 14. minucie sędzia ukarał kartką Alvara Barreala, zawodnika FC Cincinnati.

Thiago Almada wywołał eksplozję radości wśród kibiców Atlanty United, zdobywając bramkę w 17. minucie starcia. W 27. minucie arbiter pokazał kartkę Calebowi Wileyowi z Atlanty United.

Piłkarze FC Cincinnati odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 29. minucie na listę strzelców wpisał się Brandon Vazquez.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół FC Cincinnati przyniosły efekt bramkowy. W 41. minucie Brenner dał prowadzenie swojej drużynie. Asystę zaliczył Geoff Cameron.

W 58. minucie kartkę dostał Matt Miazga z jedenastki FC Cincinnati. W 59. minucie Ronald Hernandez został zastąpiony przez Brooksa Lennona.

Niedługo później trener FC Cincinnati postanowił bronić wyniku. W 74. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Alvara Barreala wszedł John Nelson, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Niestety, starania trenera spaliły na panewce. Zespół FC Cincinnati nie obronił wyniku i ostatecznie zremisował spotkanie. Na 11 minut przed zakończeniem pojedynku kartką został ukarany Tyler Blackett, zawodnik FC Cincinnati.

Piłkarze Atlanty United w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 83. minucie wynik ustalił Andrew Gutman. Przy zdobyciu bramki pomagał Josef Martinez.

W 87. minucie Andrew Gutman został zmieniony przez Aidena McFaddena, co miało wzmocnić jedenastkę Atlanty United. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Geoffa Camerona na Dominique'a Badjego. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-2.

Przewaga drużyny Atlanty United w posiadaniu piłki była ogromna (61 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

Zawodnicy FC Cincinnati obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Zespół FC Cincinnati w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Atlanty United w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.