Colorado Rapids - Columbus Crew Soccer Club 1-1 (1-1). Liga -

14 sierpnia na Dick's Sporting Goods Park w Commerce City odbył się pojedynek MLS pomiędzy drużynami Colorado Rapids i Columbusu Crew. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

14 sierpnia  na Dick's Sporting Goods Park w Commerce City odbył się pojedynek   MLS pomiędzy drużynami Colorado Rapids  i Columbusu Crew. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Columbusu Crew w piątej minucie spotkania, gdy Cucho Hernandez zdobył pierwszą bramkę. Przy strzeleniu gola pomagał Pedro Santos.

Między 28. a 40. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Colorado Rapids oraz dwie drużynie przeciwnej.

Zawodnicy Colorado Rapids nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 41. minucie wynik ustalił z karnego Diego Rubio.

Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy kartkę obejrzał Bryan Acosta z Colorado Rapids. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 62. minucie arbiter ukarał kartką Lucasa Zelarayana, piłkarza Columbusu Crew. W tej samej minucie Jonathan Lewis został zmieniony przez Sama Nicholsona.

W 63. minucie w zespole Colorado Rapids doszło do zmiany. Steven Beitashour wszedł za Lucasa Estevesa. Trener Columbusu Crew postanowił zagrać agresywniej. W 70. minucie zmienił pomocnika Luisa Diaza i na pole gry wprowadził napastnika Erika Hurtado. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W 78. minucie sędzia pokazał kartkę Diego Rubiowi, zawodnikowi Colorado Rapids.

Od 79 minuty boisko opuścili zawodnicy Colorado Rapids: Felipe Gutierrez, Michael Barrios, na ich miejsce weszli: Collen Warner, Dantouma Toure. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Derricka Jr., Artura zajęli: James Igbekeme, Aidan Morris. W drugiej połowie nie padły bramki.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

Arbiter ukarał żółtymi kartkami czterech piłkarzy Colorado Rapids. Pokazał im trzy żółte kartki w pierwszej i jedną w drugiej połowie meczu. Zawodnicy Columbusu Crew dostali dwie żółte kartki w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Drużyna Colorado Rapids w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast zespół Columbusu Crew w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.