Liga urugwajska - 14. kolejka Primera División: Plaza Colonia - Montevideo Wanderers 0-0

27 listopada na Parque Cincuentenario Juan Gaspar Prandi w Coloni del Sacramento odbyło się spotkanie 14. kolejki urugwajskiej Primera División pomiędzy drużynami Plaza Colonia i Montevideo Wanderers. Mecz zakończył się remisem 0-0.

14. kolejka Urugwaj - Primera División
2019-11-27 21:00 | Stadion: Parque Cincuentenario Juan Gaspar Prandi | Arbiter: A. Cunha
Club Plaza Colonia de Deportes
Montevideo Wanderers Fútbol Club
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 14 razy. Drużyna Montevideo Wanderers wygrała aż siedem razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko cztery.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 14. a 25. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej.

W 54. minucie Mauro Méndez został zastąpiony przez Diego Riolfa. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Montevideo Wanderers: Lucasowi Coutowi w 58. i Lucasowi Moralesowi w 78. minucie.

W 77. minucie w drużynie Montevideo Wanderers doszło do zmiany. Federico Barrandeguy wszedł za Lucasa Couta. Po chwili trener Montevideo Wanderers postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 84. minucie na plac gry wszedł Jonathan Barboza, a murawę opuścił Diego Riolfo. A kibice Plaza Colonia nie mogli już doczekać się wprowadzenia Franca Acostę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 12 razy i ma na koncie trzy zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Haibrany Ruiz.

W doliczonym czasie gry w zespole Plaza Colonia doszło do zmiany. Elías Umeres wszedł za Nicolása Dibblego. W doliczonej drugiej minucie starcia arbiter przyznał żółtą kartkę Elíasowi Umeresowi z Plaza Colonia. W tej samej minucie czerwoną kartkę obejrzał Nicolás Albarracín, tym samym drużyna gości musiała końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik.

Minutę później żółtą kartkę dostał Facundo Waller, zawodnik gospodarzy.

Lucas Couto Silva58′ 77′
84′ Haibrany Nick Ruiz Díaz Minervino
Maximiliano Javier Araújo Vilches14′
90′ Facundo Federico Waller Martiarena
Adrián Nicolás Colombino Rodríguez
90′ Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno
Francisco Ginella Dabezies
25′ Leandro Suhr Avondet
Bruno Enrico Veglio Araújo
84′ Franco Acosta Machado
Emiliano Hebert Coitiño Dondan
90′ 90′ Elías Ezequiel Umeres
Diego Nicolás Riolfo Pérez54′ 84′

Arbiter pokazał cztery żółte kartki oraz jedną czerwoną piłkarzom gości, natomiast zawodnikom Plaza Colonia przyznał trzy żółte.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił dwóch graczy. Natomiast drużyna Montevideo Wanderers w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą niedzielę zespół Montevideo Wanderers zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Club Atlético Cerro. Tego samego dnia Racing Club de Montevideo będzie gościć zespół Plaza Colonia.