Reklama

Reklama

Liga urugwajska - 12. kolejka Primera División: Cerro Largo - Racing Club Montevideo 2-1 (2-0)

16 listopada na Estadio Municipal Arquitecto Antonio Eleuterio Ubilla w Melo odbył się mecz 12. kolejki urugwajskiej Primera División pomiędzy drużynami Cerro Largo i Racing Club Montevideo. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Cerro Largo 2-1.

16 listopada  na Estadio Municipal Arquitecto Antonio Eleuterio Ubilla w Melo odbył się mecz  12. kolejki urugwajskiej Primera División pomiędzy drużynami Cerro Largo  i Racing Club Montevideo. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Cerro Largo 2-1.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 16 spotkań jedenastka Racing Club Montevideo wygrała sześć razy i tyle samo razy przegrywała. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze Cerro Largo nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W pierwszej minucie na listę strzelców wpisał się Jonathan Dos Santos. To już dwunaste trafienie tego zawodnika w sezonie.

W piątej minucie po rozpoczęciu sędzia przyznał kartkę Ignaciowi Nicoliniemu z zespołu gości.

Reklama

W 38. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Jonathan Dos Santos z Cerro Largo.

Na drugą połowę drużyna Racing Club Montevideo wyszła w zmienionym składzie, za Aleksa Silvę, Ányela Rodrígueza weszli Germán Ferreyra, Agustín Rodríguez.

Piłkarze gości odpowiedzieli strzeleniem gola. W 49. minucie wynik ustalił Nicolás Sosa. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego szesnaste trafienie w sezonie.

W 52. minucie w jedenastce Cerro Largo doszło do zmiany. Bruno Téliz wszedł za Borysa Baronego. W 73. minucie kartką został ukarany Gastón Heredia, piłkarz Cerro Largo. Chwilę później trener Cerro Largo postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 76. minucie na plac gry wszedł Matías Tellechea, a murawę opuścił Víctor Dorrego.

W tej samej minucie Ignacio Nicolini zastąpił Claudia Mirabajego. Od 80. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Cerro Largo i jedną drużynie przeciwnej. Na cztery minuty przed zakończeniem spotkania w zespole Cerro Largo doszło do zmiany. Washington MacEachen wszedł za Gastóna Heredię.

Drużynie Racing Club Montevideo zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem jedenastki Cerro Largo.

Zawodnicy Cerro Largo obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższy czwartek jedenastka Cerro Largo zawalczy o kolejne punkty w Montevideo. Jej przeciwnikiem będzie Club Atlético Progreso. Natomiast w piątek CA Boston River zagra z zespołem Racing Club Montevideo na jego terenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL