Liga urugwajska - 10. kolejka Primera División: Danubio - Defensor 0-0

W pojedynku 10. kolejki urugwajskiej Primera División, który rozegrany został 6 września, jedenastka Danubio zremisowała z Defensorem 0-0. Spotkanie odbyło się na Estadio Jardines del Hipódromo w Montevideo.

10. kolejka Urugwaj - Primera División
2020-09-06 20:00 | Stadion: Estadio Jardines del Hipódromo | Arbiter: E. Ostojich
Danubio Fútbol Club
Defensor Montevideo
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 42 starcia zespół Defensora wygrał 17 razy i zanotował 14 porażek oraz 11 remisów.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 12. a 34. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Defensor: Mathiasowi Cardaciowi w 66. i Alvarowi Gonzalezowi w 67. minucie. W 70. minucie Ignacio Colombini został zmieniony przez Adolfa Limę.

Na kwadrans przed zakończeniem pojedynku w zespole Danubio doszło do zmiany. Briam Acosta wszedł za Juana Gutiérreza. Kibice Danubio nie mogli już doczekać się wprowadzenia Santiago Paivę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Luciano Nequecaur. W 89. minucie sędzia pokazał kartkę Diego Coelhowi, piłkarzowi Defensora.

Bernardo Enzo Long Baccino
34′ Julio César Domínguez Castillo
Emilio Enrique Zeballos Gutiérrez
83′ Maximiliano Jair Rodríguez Cejas
Mathias Adolfo Cardacio Alaguich66′
15′ 83′ Pablo Fabricio Siles Morales
Alvaro Gonzalez67′ 80′
75′ Juan Manuel Gutiérrez Freire
Alan Kevin Méndez Olivera
83′ Facundo Labandeira Castro
Alan Jesús Rodríguez Guaglianoni
80′ Luciano Nequecaur
Pedro Gastón Álvarez Sosa
83′ Cristian David González Taborda
Jonathan Shaquille González Álvarez
Yeferson Agustín Quintana Alonso
Renzo Facundo Rabino Albín
Enzo Daniel Siri Cagno
Juan Ángel Albín Leites
75′ Briam Eduardo Acosta Arellano
Luciano Boggio Albín80′
Carlos Javier Grossmueller
Ignacio Jesús Laquintana Marsico
83′ Nicolás Santiago Prieto Larrea
Adolfo Justino Lima Camejo70′
83′ Lucas Guzmán Rodríguez Cardoso
Gonzalo Nápoli Soria
80′ Santiago Martín Paiva Mattos
Álvaro Damián Navarro Bica

Zawodnicy gospodarzy dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy cztery.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast jedenastka Defensora w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

Już w najbliższą niedzielę drużyna Defensora będzie miała szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jej rywalem będzie CA Penarol Montevideo. Tego samego dnia Montevideo Wanderers Fútbol Club będzie gościć jedenastkę Danubio.