Liga turecka - 24. kolejka Süper Lig: Konyaspor Kulübü - Kasımpaşa Spor Kulübü 0-0

W spotkaniu 24. kolejki tureckiej Süper Lig, które rozegrane zostało 29 lutego, zespół Atikeru Konyaspor zremisował z Kasimpaşą Spor 0-0. Pojedynek odbył się na Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu.

24. kolejka Turcja - Süper Lig
2020-02-29 12:00 | Stadion: Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | Widzów: 8607 | Arbiter: A. Palabiyik
Konyaspor Kulübü
Kasımpaşa Spor Kulübü
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 31 meczów drużyna Atikeru Konyaspor wygrała 13 razy i zanotowała 10 porażek oraz osiem remisów.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 13. minucie Tomáš Břečka został zastąpiony przez Jorge Fernandesa.

W 46. minucie Levan Shengelia został zmieniony przez Thurama, co miało wzmocnić drużynę Atikeru Konyaspor. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Bengalego-Fodé Koitę na Dieumerciego Ndongalę w 59. minucie. Po chwili trener Atikeru Konyaspor postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 65. minucie na plac gry wszedł Rijad Bajić, a murawę opuścił Robert Mak.

W 75. minucie w jedenastce Atikeru Konyaspor doszło do zmiany. Christopher Hurtado wszedł za Ömera Şahinera. Chwilę później trener Kasimpaşy Spor postanowił wzmocnić linię pomocy i w 76. minucie zastąpił zmęczonego Ricarda Quaresmę. Na boisko wszedł Yusuf Erdogan, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Jedyną kartkę w meczu dostał Christopher Hurtado z Atikeru Konyaspor. Była to 90. minuta spotkania.

Yassine Meriah
75′ Ömer Ali Şahiner
Mickaël Tirpan
65′ Robert Mak
Bengali-Fodé Koita59′
46′ Levan Shengelia
Dogucan Haspolat
75′ 90′ Christopher Paolo César Hurtado Huertas
Anıl Koç
Marko Jevtović
Dieumerci Ndongala59′
65′ Rijad Bajić
Tarkan Serbest
46′ Rogerio Conceicao do Rosario
Gerard Bi Goua Gohou

Sędzia nie ukarał piłkarzy Kasimpaşy Spor żadną kartką, natomiast zawodnikom gospodarzy przyznał jedną żółtą.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.

7 marca jedenastka Atikeru Konyaspor będzie miała szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jej rywalem będzie Yeni Malatya Spor Kulübü. Natomiast 8 marca Kayseri Spor Kulübü zagra z drużyną Kasimpaşy Spor na jej terenie.