Liga turecka - 2. kolejka Süper Lig: Denizlispor Kulübü - Trabzonspor Kulübü 0-0

W spotkaniu 2. kolejki tureckiej Süper Lig, które rozegrane zostało 19 września, zespół Denizlisporu zremisował z Trabzonsporem 0-0. Pojedynek odbył się na Denizli Atatürk Stadyumu. Na boisku mogliśmy zobaczyć Radosława Murawskiego występującego w Denizlisporze.

2. kolejka Turcja - Süper Lig
2020-09-19 15:00 | Stadion: Denizli Atatürk Stadyumu | Arbiter: V. Bayarslan
Denizlispor Kulübü
Trabzonspor Kulübü
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 58 razy. Zespół Trabzonsporu wygrał aż 34 razy, zremisował 11, a przegrał tylko 13.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 19. minucie żółtą kartką został ukarany Marvin Bakalorz, zawodnik gospodarzy.

W 64. minucie Marvin Bakalorz zastąpił Hadiego Sacko. Jedyną żółtą kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Hadiemu Sacko z Denizlisporu. Była to 67. minuta starcia.

W 68. minucie czerwoną kartkę obejrzał Hadi Sacko, tym samym zespół gospodarzy musiał znaczną część drugiej połowy grać w dziesiątkę, ale utrzymał korzystny wynik. Trzeba było trochę poczekać, aby trener Denizlisporu postanowił bronić wyniku. W trzeciej minucie doliczonego czasu meczu postawił na defensywę. Za napastnika Ángela Sagala wszedł Özgür Çek, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi Denizlisporu utrzymać remis. W tej samej minucie w drużynie Denizlisporu doszło do zmiany. Fabiano wszedł za Ismaila Aissatiego.

Hüseyin Türkmen85′
90′ Ismail Aissati
Lewis Baker
19′ 64′ Marvin Bakalorz
Abdülkadir Ömür
Radosław Murawski
Abdulkadir Parmak
73′ Hugo Rodallega Martínez
Benik Afobe86′
90′ Ángelo Nicolás Sagal Tapia
Anthony Nuatuzor Nwakaeme
Cenk Gönen
Erce Kardeşler
Sakıb Aytaç
Faruk Can Genç
90′ Özgür Çek
Atakan Gündüz
90′ Fabiano Leismann
Rahmi Anıl Başaran
73′ Muris Mešanović
Salih Kavrazlı
64′ 67′ 68′ Hadi Sacko
Stiven Ricardo Plaza Castillo

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom Denizlisporu przyznał dwie żółte i jedną czerwoną.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił czterech zawodników. Natomiast drużyna Trabzonsporu w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.