Liga turecka - 2. kolejka Süper Lig: Alanyaspor Kulübü - Kayseri Spor Kulübü 2-0 (1-0)

W spotkaniu 2. kolejki tureckiej Süper Lig, które rozegrane zostało 19 września, zespół Alanyasporu zwyciężył z Kayseri Spor 2-0 (1-0). Pojedynek odbył się na Bahçeşehir Okulları Stadyumu.

A. Bareiro 45',77'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 starć zespół Kayseri Spor wygrał cztery razy, ale więcej przegrywał, bo pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Już w pierwszych minutach drużyna Alanyasporu próbowała rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Adam Bareiro wywołał eksplozję radości wśród kibiców Alanyasporu, zdobywając bramkę w piątej minucie doliczonego czasu pojedynku.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Alanyasporu.

Na drugą połowę drużyna Kayseri Spor wyszła w zmienionym składzie, za Yawa Ackaha wszedł Aaron Lennon. W 54. minucie kartkę dostał Hasan Acar z Kayseri Spor.

W 63. minucie Anthony Uzodimma został zastąpiony przez İlhana Depego. W tej samej minucie Muğdat Çelik został zmieniony przez İlhana Parlaka, co miało wzmocnić jedenastkę Kayseri Spor. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Fatiha Aksoya na Ceyhuna Gülselama. W 64. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Josepha Attamaha z Kayseri Spor, a w 75. minucie Georgiosa Tzavellasa z drużyny przeciwnej.

W 77. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Adam Bareiro z Alanyasporu. W 89. minucie arbiter ukarał kartką Emre Demira, zawodnika Kayseri Spor.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-0.

Silviu Lung
72′ Fatih Aksoy
Hasan Hüseyin Acar54′ 88′
75′ Georgios Tzavellas
Yaw Ackah46′
Efecan Karaca
Joseph Attamah64′
87′ Salih Uçan
Gustavo Campanharo
 45′, 77′ 79′ Adam Fernando Bareiro Gamarra
Anthony Chigaemezu Uzodimma63′
79′ Anastasios Bakasetas
Muğdat Çelik63′
88′ Davidson da Luz Pereira
Aka Wilfried Kanga
Ufuk Ceylan
Doğan Alemdar
Ahmet Gülay
İsmail Çipe
79′ Efkan Bekiroglu
Oğuzhan Çapar
Tayfur Bingöl
Cristian Sapunaru
Onur Bulut
İlhan Depe63′
72′ Ceyhun Gülselam
Zoran Kvrżić
87′ Berkan İsmail Kutlu
Aaron Lennon46′
Emmanouil Siopis
Emre Demir88′ 89′
79′ Khouma Babacar
İlhan Parlak63′
88′ Mustafa Pektemek
Ömer Uzun

Zespół Alanyasporu był w posiadaniu piłki przez 61 procent czasu gry, przełożyło się to na zwycięstwo w tym meczu.

Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast drużyna Kayseri Spor w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.