Liga turecka - 10. kolejka Süper Lig: Alanyaspor - Istanbul B.B. 0-0

W meczu 10. kolejki tureckiej Süper Lig, który rozegrany został 2 listopada, drużyna Alanyasporu zremisowała z Istanbul B.B. 0-0. Starcie odbyło się na Bahçeşehir Okulları Stadyumu.

10. kolejka Turcja - Süper Lig
2019-11-02 15:30 | Stadion: Bahçeşehir Okulları Stadyumu | Arbiter: M. Kalkavan
Alanyaspor Kulübü
Istanbul Büyükşehir Belediyespor
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Jedenastka Istanbul B.B. wygrała aż trzy razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko raz.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 17. minucie za İrfana Kahveciego wszedł Robinho.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Fabrice'owi N'Sakali z drużyny gospodarzy. Była to 45. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 53. minucie kartką został ukarany Enzo Crivelli, zawodnik gości. W 60. minucie w jedenastce Istanbul B.B. doszło do zmiany. Berkay Özcan wszedł za Eljera Elię.

A kibice Alanyasporu nie mogli już doczekać się wprowadzenia Djalmę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Onur Bulut. Trzeba było trochę poczekać, aby trener Istanbul B.B. postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 89. minucie na plac gry wszedł Demba Ba, a murawę opuścił Azubuike Okechukwu.

Fehmi Mert Günok
45′ Fabrice N'Sakala
Gael Clichy
Welinton Souza Silva
Uilson de Souza Paula Júnior
Georgios Tzavellas
Alexandru Epureanu
63′ Onur Bulut
Martin Szkrtel
84′ Ceyhun Gülselam
Edin Visca
75′ Junior Fernandes
Berkay Özcan60′
84′ Salih Uçan
Demba Ba89′
63′ Djalma Braume Manuel Abel Campos
Fredrik Gulbrandsen
75′ Yacine Bammou
Robson de Souza Robinho17′

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.