Reklama

Reklama

Zenit zamierza wzmocnić skład. Na celowniku Hulk i Nani

Luciano Spalletti, trener Zenita Sankt Petersurg, przyznał, że klub jest zainteresowany pozyskaniem kilku gwiazd. W tym gronie znaleźli się Hulk, Nani i Ibrahim Affelay.

Mistrzowie Rosji zamierzają się wzmocnić, ponieważ chcą być konkurencyjni w Lidze Mistrzów i nie boją się się sięgać wysoko.

- Czy interesujemy się Hulkiem i Nanim? Tak - powiedział Spalletti na konferencji prasowej. - Wszystko będzie zależeć od ich ceny - dodał.

- Oprócz nich jest jeszcze trzech zawodników, z którymi prowadzimy negocjacje, ale nie podam ich nazwisk  - mówił Włoch, by w końcu jednak jedno wymienić.

- Ale jeśli chcecie wiedzieć jednym z nich jest Affelay - stwierdził.

W rosyjskim futbolu nie brak pieniędzy. Kluby są w stanie wydać naprawdę bardzo dużo na piłkarzy, ale jeszcze nie zawsze sami zawodnicy chcą występować w tym kraju.

Reklama

Hulk to gwiazda FC Porto. W letnim oknie transferowym był już łączony z Chelsea Londyn, ale na razie nic z tego nie wynikło, a jego klauzula odstępnego wynosi 100 milionów euro.

Nani od kilku sezonów jest zawodnikiem Manchesteru United. Sprowadzony jeszcze za czasów Cristiana Ronaldo, obecnie stał się jednym z wiodących piłkarzy "Czerwonych Diabłów".

Z tego grona najbardziej prawdopodobnym transferem Zenita wydaje się Affelay. Młody Holender niby jest zawodnikiem jednej z najlepszych drużyn świata - FC Barcelona, ale ma tam bardzo mało okazji do gry. W Rosji na pewno jego szanse na występy byłyby większe, a i na zarobki nie miałby prawa narzekać.

Zobacz terminarz rosyjskiej ekstraklasy

Dowiedz się więcej na temat: Zenit Sankt Petersburg | Hulk | Nani | Liga Mistrzów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje