Reklama

Reklama

Wojciech Szczęsny: Klub na mnie liczy

Ostatnie tygodnie przyniosły sporo medialnych plotek, dotyczących przyszłości Wojciecha Szczęsnego. Sam główny zainteresowany w rozmowie z Mateuszem Święcickim, opublikowanej w serwisie "Meczyki.pl" poinformował jednak, że latem nie zmieni klubu.

Plotki o potencjalnym transferze Szczęsnego wynikały z faktu, że "Stara Dama" jest poważnie zainteresowana pozyskaniem odchodzącego z AC Milan Gianluigiego Donnarummy. Aby wygospodarować środki na utrzymanie młodego golkipera, Juventus miał rzekomo pozbyć się Polaka (a jednocześnie - wyeliminować fakt ewentualnej konkurencji na pozycji numer "1").

Już podczas niedzielnej konferencji prasowej reprezentacji Polski nasz rodak przekazał jednak, że nie ma zamiaru nigdzie się ruszać. Potwierdził to w rozmowie ze Święcickim. - Przekazano mi, że nikt nie ma wątpliwości co do mojej pozycji numer jeden - powiedział dodając, że "klub na niego liczy" i nie chce się go pozbywać.

Reklama


W zakończonym niedawno sezonie Szczęsny zaliczył 38 występów. Ośmiokrotnie zachował czyste konto. Ma być podstawowym bramkarzem reprezentacji podczas Euro 2020.

TCReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje