Reklama

Reklama

Śląsk Wrocław chce Grodzickiego i Ndjenga

Jak donosi "Przegląd Sportowy" nowokoronowany mistrz Polski planuje letnie wzmocnienia. O krok od podpisania trzyletniego kontraktu ze Śląskiem Wrocław jest ponoć kapitan Ruchu Chorzów - Rafał Grodzicki.

29-letni stoper "Niebieskich" mógłby trafić do Wrocławia za darmo, gdyż już za miesiąc kończy mu się kontrakt.
 "Potwierdzam, że rozmawiałem ze Śląskiem, ale to nie jedyny klub z którym negocjuję" - przyznaje kapitan Ruchu, który ma za sobą bardzo udany sezon. Ze swoim klubem wywalczył drugie miejsce w rozgrywkach Ekstraklasy i należał do jego najlepszych piłkarzy.

 Teraz jednak na doświadczonego obrońcę najwyraźniej parol zagiął Orest Lenczyk, który zna Grodzickiego jeszcze z czasów wspólnej pracy w GKS Bełchatów.  Choć wrocławski klub nie potwierdza jeszcze transferu, to "Trybuna Śląska" i portal "Weszlo.com" obwieszczają, że trzyletni kontrakt został już podpisany.

Reklama

 To nie jedyne transferowe plany mistrza Polski. Podobno na liście życzeń Śląska znajduje się także dwóch graczy niemieckiego Augsburga. Jeden z nich to 30-letni Marcel Ndjeng - Niemiec z kameruńskimi korzeniami. Piłkarz wyceniany przez piłkarski portal "Transfermarkt" na 1,2 mln euro również jest do wzięcia za darmo, gdyż z końcem czerwca kończy mu się umowa z dotychczasowym pracodawcą. Drugi zaś, to 28-letni Nando Rafael, napastnik Augsburga i reprezentacji Angoli.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje