Reklama

Reklama

Serie A. Media: Wojciech Szczęsny może odejść z Juventusu

Wojciech Szczęsny po zakończeniu sezonu może opuścić Juventus - poinformowały włoskie media. Polski bramkarz miałby się przenieść do Borussii Dortmund, która interesuje się także innym golkiperem znad Wisły - Bartłomiejem Drągowskim.

30-letni golkiper w barwach "Starej Damy" występuje od 2017 roku i jest pewnym punktem drużyny. Dlatego informacja o jego potencjalnym transferze jest mocno zaskakująca.

Jak informuje "Calciomercato", Szczęsny może jednak odejść z klubu, gdyby Juventusowi udało się pozyskać Gianluigiego Donnarummę, aktualnie reprezentującego barwy AC Milan. Młodemu reprezentantowi Włoch wraz z końcem sezonu wygasa kontrakt, toteż klub ze stolicy Piemontu będzie próbował wypracować z nim porozumienie.

Gdyby tak się stało, Polak najprawdopodobniej zostałby sprzedany. Według informacji serwisu, zainteresowanie jego usługami wyraża między innymi Borussia Dortmund. Co ciekawe, klub w swoich szeregach chętnie widziałby także (jeżeli wierzyć plotkom) Bartłomieja Drągowskiego. 

TC

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Reklama

Sprawdź!Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy