Reklama

Reklama

Serie A. Arkadiusz Milik o krok od Olympique Marsylia. Dziennikarz ujawnia warunki transferu

Doskonale zorientowany w realiach transferowych Gianluca Di Marzio poinformował o szczegółach przenosin Arkadiusza Milika do Olympique Marsylia. Według jego informacji, SSC Napoli zaakceptowało dwie propozycje francuskiego klubu.

Milik, który w Neapolu nie może marzyć o grze, musi zmienić klub, by móc pojechać na mistrzostwa Europy. Wiele wskazuje na to, że zimowy transfer jest już tylko o krok. Według medialnych doniesień wyścig po snajpera wygrał Olympique Marsylia.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, klub z Neapolu zaakceptował dwie oferty Francuzów. Pierwsza zakłada wykup napastnika za 8 milionów i możliwe dodatkowe 5 milionów w postaci bonusów. Druga - 9 milionów, 4 miliony bonusów. Dodatkowo, włoskiej drużynie przysługiwałoby od 20 do 25% kwoty kolejnego transferu.

To mniej, niż pierwotnie za Milika oczekiwało Napoli, ale z drugiej strony - klub w zimowym okienku ma ostatnią szansę na to, by cokolwiek na sprzedaży Polaka zyskać. Wraz z końcem sezonu wygasa bowiem jego kontrakt.

TC

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Reklama

Sprawdź!
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy