Reklama

Reklama

Ronaldo skreślony przez dwóch gigantów! Słynny dziennikarz donosi

Cristiano Ronaldo mimo ważnego jeszcze przez rok kontraktu z Manchesterem United chciałby zmienić otoczenie i trafić do klubu, który da mu szansę gry w Lidze Mistrzów. Jak przekazał znany specjalista od rynku transferowego, Tancredi Palmeri, Portugalczyk został zaoferowany dwóm gigantom, którzy jednak nie byli zainteresowani jego usługami.

"Czerwone Diabły" zaliczają aktualnie koszmarne otwarcie sezonu Premier League. W pierwszej kolejce przegrały z Brighton 1:2, w drugiej zaś uległy Brentford aż... 0:4. To zapewne tylko potęguje chęć Ronaldo do odejścia z klubu. Gwiazdor od dłuższego czasu sygnalizuje, że chce występować w drużynie, która da mu możliwość gry w Lidze Mistrzów. United do tych rozgrywek się nie zakwalifikowali - poprzednie rozgrywki zakończyli na dopiero szóstej pozycji.

Reklama

Dwa wielkie kluby odrzuciły ofertę zatrudnienia Ronaldo

Możliwe odejście CR7 z klubu rozgrzewa media od dłuższego czasu. Jego nazwisko pojawiało się już w kontekście przenosin między innymi do Bayernu MonachiumSportingu Lizbona czy Borussii Dortmund. Jak przekazał Tancredi Palmeri, piłkarz został zaoferowany dwóm gigantom z Serie A: Interowi i AC Milan. Drużyny z północy kraju zgodnie jednak podziękowały.

Zegar więc tyka, a Ronaldo wciąż nie może znaleźć nowej przystani. Wszystko wskazuje na to, że tym, co odstrasza kolejne kluby jest oczekiwana, bardzo wysoka gaża dla 37-latka. Obecnie w Manchesterze United zarabia on około 25 milionów funtów (prawie 30 milionów euro) rocznie.

Reklama

Reklama

Reklama