Reklama

Reklama

Media: Legia Warszawa zainteresowana Przemysławem Wiśniewskim

Legia Warszawa, która zimuje w strefie spadkowej Ekstraklasy szuka wzmocnień, które pomogą jej przełamać impas. Według doniesień serwisu "Meczyki.pl" jest zainteresowana pozyskaniem Przemysława Wisniewskiego, piłkarza Górnika Zabrze.

23-letni zawodnik to wychowanek Górnika i jeden z najważniejszych piłkarzy klubu. O jego możliwej sprzedaży mówiło się od dawna - tyle, że w Zabrzu oczekiwano za niego naprawdę wielkich pieniędzy, co odstraszało potencjalnych nabywców. 

Przemysław Wiśniewski na celowniku Legii

Teraz sytuacja uległa zmianie. Kontrakt Wiśniewskiego wygasa wraz z końcem sezonu, a klub, by cokolwiek zarobić, musi zdecydowanie obniżyć swoje żądania. Według informacji serwisu "Meczyki.pl" skorzystać może na tym Legia, która wyraża zainteresowanie graczem.

Nie jest jednak jedynym klubem, który chciałby go w swoich szeregach, gdyż, według pogłosek, na cel wzięła go również węgierska drużyna MOL Fehervar. Dysponuje ona sporymi możliwościami finansowymi, toteż niewykluczone, że jej oferta przebije tę z Warszawy.

Naturalnie możliwym jest też, że zawodnik wypełni wiążący go kontrakt i po sezonie odejdzie za darmo.

Górnik dzięki udanej końcówce rundy jesiennej plasuje się w tabeli Ekstraklasy na siódmej pozycji i ma w dorobku 28 punktów. Legia jest przedostatnia i ma ich 15.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy