Reklama

Reklama

Media: Klub rezygnuje z wyścigu o Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik znajduje się na celowniku wielu uznanych klubów. Do niedawna w gronie zainteresowanych nim ekip było również AS Roma, lecz zdaniem włoskich mediów ten kierunek jest już nieaktualny.

Nasz snajper po przenosinach do Francji spisuje się bardzo przyzwoicie, w 14 dotychczasowych spotkaniach strzelając 5 goli. W rozmowach z mediami nie ukrywa, iż w Marsylii czuje się świetnie, a źródła z szatni podkreślają, że stał się dobrym duchem zespołu. Jego strzeleckie popisy sprawiają jednak, że głośno jest o jego przenosinach już tego lata.

W gronie zainteresowanych drużyn wymienia się między innymi Juventus, Atletico Madryt a nawet... Paris Saint-Germain. Do niedawna głośno było także o możliwych przenosinach do AS Roma, lecz ten kierunek wydaje się już nieaktualny. 

Według doniesień włoskich mediów, transfer Milika do Rzymu był uzależniony od tego, kto przejmie zespół po tym, jak opuści go Paulo Fonseca. Długo za faworyta uchodził Maurizio Sarri, który doskonale zna naszego reprezentanta z czasów pracy w SSC Napoli. Roma zdecydowała się jednak na zatrudnienie Jose Mourinho, a to zamyka Polakowi drzwi do transferu.

Niewykluczone jest jednak, że ostatecznie napastnik pozostanie w drużynie Olympique. Tego, że chętnie zatrzymaliby go w składzie nie kryją włodarze drużyny. 

TC

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL