Reklama

Reklama

Media: Juventus musi wybrać. Arkadiusz Milik ma rywala

Nie ustają transferowe spekulacje, dotyczące możliwych przenosin Arkadiusza Milika do Juventusu. Według informacji "Tuttosport" Polak nie jest jednak jedynym kandydatem do wzmocnienia linii ataku "Starej Damy".

O tym, że nasz rodak może trafić do stolicy Piemontu mówi się już od zimowego okienka transferowego. Spekulacje nasiliły się jednak po tym, jak władze klubu z Turynu zapowiedziały wielką rewolucję kadrową. Milik, według informacji dziennikarzy z Italii miałby być następcą Paulo Dybali.

Jak się okazuje, włodarze włoskiego klubu nie są chyba jednak zdeterminowani, by pozyskać akurat Milika. Jak donosi "Tuttosport", wahają się między reprezentantem Polski a Moise Keanem, aktualnie wypożyczonym do Paris Saint-Germain z Evertonu. Urodzony na Półwyspie Apenińskim, lecz mający iworyjskie korzenie gracz to wychowanek Juventusu i piłkarz zdecydowanie od Milika młodszy (w lutym skończył 21 lat). 

To, w połączeniu z faktem, że w mediach pojawiały się sygnały o dużych żądaniach finansowych Polaka sprawia, że to właśnie młodszy snajper może być na "pole position". Co więcej - wraz z końcem sezonu wygasa jego kontrakt z Evertonem.

TC

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL